«Київміськбуд»: в експлуатацію ввели ще один ЖК від «Укрбуду»

|

1 хв читання

|

93

Фото: besplatka.ua

Мова про недобудовану частину житлового комплексу «Поділ Град». Він разом з іншими 17 незавершеними ЖК перейшов до компанії «Київміськбуд» від збанкрутілого «Укрбуду»

Як повідомляє портал «Мінфін» із посиланням на президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, житловий комплекс «Поділ Град» завершений і введений в експлуатацію. Президент компанії зазначає, що останнім часом Інспекція архітектурно-будівельного  контролю йде їм назустріч стосовно питань таких будинків і якщо це продовжуватиметься, то є добрі перспективи. Ігор Кушнір додає, що на всіх інших житлових комплексах, які перейшли від «Укрбуду», будівництво триває. Його активність залежатиме від фінансування.  

Рішення про те, що недобудови «Укрбуду» перейдуть під опіку «Київміськбуду», було прийняте наприкінці 2019 року. Компанія хотіла прийняти 22 незавершені об’єкти, але серед низки причин, що цьому завадили, головною стало фінансування. Підрахували, що закінчити об’єкти «Укрбуду» вийде за наявності більше 2 млрд грн. Наразі «Київміськбуд» веде переговори з Державною іпотечною установою, щоб залучити необхідну суму. Після банкрутства корпорації «Укрбуд» будівництво зупинилося на 26 об’єктах, в які вклалися близько 13 тис. сімей.  

Із позитивних новин Ігор Кушнір зазначає, що в експлуатацію ввели також апарт-комплекс у Пущі-Водиці від «Київміськбуду».