Маєток Марка Твена продають більш ніж за 4 мільйони доларів

|

1 хв читання

|

340

Фото: prian.ru

Знаходиться будинок у містечку Реддінг на території штату Коннектикут. У ньому письменник жив в останні роки свого життя

Про те, що маєток відомого письменника Марка Твена виставили на продаж, повідомляє Prian із посиланням на видання Mansion Global. Оцінили нерухомість у 4,2 млн дол. Будинок площею майже 600 м2 зберіг оригінальні тераси, кам’яні стіни, колони і сади. Всередині він має раритетний декор, який, власне, і привернув увагу поточних господарів. У 2013 році маєток придбало подружжя Джейка та Ерін ДеСантіс. Тоді вони заплатили за нього 3,4 млн дол. Загалом маєток охоплює 11 га. Поряд із будинком знаходиться басейн із підігрівом, біля нього — менший будиночок, також є котедж доглядача.

Марк Твен побудував будинок у тосканському стилі в 1908 році та назвав його на честь героя свого оповідання «Візит капітана Стормфілда в рай» — «Стормфілд». Агентка Sotheby's International Realty Лаура Фрід Анкона, яка продає об’єкт, зазначає, що для деяких людей маєток безцінний лише через те, що в ньому жив Марк Твен. Можливо, це найважливіший будинок у Реддінгу.