Плюси життя в столиці: 10 причин купувати квартиру в Києві

|

3 хв читання

|

569

Фото: shutterstock

Можливість придбати житло в столиці не залишає байдужим нікого. Для одних це престиж, для інших — приваблива інвестиція. І справді, життя у Києві, та ще й у власній квартирі, має чимало переваг, про які ми сьогодні поговоримо

У пошуках кращого життя мешканці інших міст і селищ переїжджають до столиці. Безперечно, якщо ти зібрався тут облаштуватися, власна квартира у Києві стане великим плюсом. Розглянемо найкращі моменти життя у місті-мегаполісі. 

Придбання квартири у Києві можна розглядати з декількох причин. Перша — для власного проживання. Друга — інвестиція. До Києва щомісяця з різних куточків України приїжджають люди, які прагнуть знайти у столиці роботу, створити собі комфортні умови для проживання або навчання. Саме тому нерухомість у Києві завжди користується високим попитом.

Олена Бібєрова

генеральна директорка АН «Благовіст»

1

Якість життя

Найвагоміша причина  це якість життя у столиці, комфорт і доступність в усіх сферах. У Києві можна займатися чим завгодно, тут унікальна архітектура, технології, смачна їжа і відносно низька вартість життя як для столиці.

Фото: shutterstock

2

Стабільне зростання цін

Ціни на нерухомість високі, і ростуть вони швидше, ніж у інших містах. Тому ти зможеш вигідно перепродати житло.

3

Вдала інвестиція

Вартість оренди в столиці найвища в Україні.

Якщо розглядати нерухомість Києва як інвестицію, то у столиці для цього безліч можливостей. Наразі будуються десятки ліквідних житлових комплексів, є вже збудовані, де квартири завжди будуть популярні у орендарів. Також ліквідна нерухомість завжди затребувана біля станцій метро, у діловому і культурному центрі. Це можуть бути як нові, так і історичні будинки. Здача в оренду в середньому може приносити до 8% річних. При цьому нерухомість — найнадійніший спосіб інвестування коштів в Україні.

Олена Бібєрова

генеральна директорка АН «Благовіст»

4

Найкращі виші

Переїзд до столиці надасть твоїм дітям найкращі можливості для навчання.

5

Фінансові можливості та перспективи

У Києві платять найбільше серед усіх міст України. Тут ти можеш знайти роботу на будь-який смак, а якщо не будеш витрачати кошти на оренду квартири, зможеш не лише добре жити, а й непогано відкладати.

Фото: shutterstock

6

Створення власного бізнесу вдома

Наприклад, послуги у сфері краси користуються у столиці високими попитом, і за них готові добре платитиНавіщо орендувати приміщення і витрачати зайві кошти, якщо можна облаштувати все, що потрібно, у власному помешканні?

7

Комунальні сервіси

Комунальні послуги у столиці досить дешеві, при цьому тут швидко ліквідують перебої з водою, газом, світлом. Та й з ними проблем у столиці небагато.

8

Інтернет

У Києві проживає близько 50% користувачів Інтернету в Україні. Тому розвиненість цифрових комунікацій у столиці майже на європейському рівні.

Фото: shutterstock

9

Розваги

Розваг у столиці навіть більше, ніж потрібно: кінотеатри, кафе, ресторани, ТРЦ, ролердромиаквапарки і сила-силенна всього іншого.

10

Вигідні пропозиції, постійні знижки

Часто мешканці інших міст приїжджають до Києва, щоб пошопитися  придбати якісні брендові речі за порівняно невисокою ціною.

Як бачиш, плюсів у життя у столиці чимало, тому якщо маєш можливість, купуй тут власне житло і подвоюй ці переваги!