Попит на оренду житла в Україні зріс на 20 − 25%

|

1 хв читання

|

164

Фото: shutterstock

Якщо порівнювати минулий рік і цей, попит на оренду житла зріс на 20 − 25%, але ще не досягнув максимальних значень 2019-го. Такі дані наводить президент Асоціації фахівців з нерухомості України Юрій Піта

За словами Юрія Піти, зростання вартості оренди повільно і без відчутних цінових стрибків рухається до значень доковідного року, пише портал «Мінфін» із посиланням на «Інтерфакс-Україна». В середньому вартість оренди з початку року зросла від 10 до 15%.

Найактивніше підвищення цін відбулося на невеликі квартири в старих будинках біля метро чи ключових транспортних сполучень. За інформацією Юрія Піти, найбільше зростання вартості оренди помітне в таких містах, як Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Київ (майже 15%). В інших регіональних центрах ціни піднялися на 5 − 10%. Також Піта додав, що ціни сформувалися з урахуванням квітневого і травневого попиту та до середини серпня залишаться без змін.  

Як прогнозує Асоціація фахівців з нерухомості України, до кінця цього року в середньому ціни на оренду можуть збільшитися ще на 10 − 15% і повернутися до рівня 2019-го.