Realty Summit 2021: в Одесі відбувся IV Міжнародний саміт нерухомості

|

2 хв читання

|

158

Фото: shutterstock

1000+ учасників, 48 годин корисної інформації від 20+ спікерів: з 16 по 18 липня в Одесі проходив IV Міжнародний Realty Summit 2021, що став платформою для панельних дискусій і виступів провідних спеціалістів у сфері нерухомості

З 16 по 18 липня в концерт-холі готельного комплексу «Одеса» проходив міжнародний саміт нерухомості Realty Summit. Організатором заходу традиційно виступило агентство нерухомості «Домінанта». Програма стартувала з урочистого відкриття, а продовжилася тематичними блоками, до яких увійшли виступи запрошених спікерів — експертів-практиків у сфері будівництва і нерухомості, підбиття підсумків професійних рейтингів, панельне обговорення гарячих тем, поточних тенденцій і перспектив ринку з топовими рієлторами, презентації успішних кейсів та тренінги для рієлторів.

Основними темами для обговорень і виступів у цьому році стали такі: «Головні будівельні тренди після пандемії», «Реальність онлайн від порталів нерухомості», «Більше, Швидше, Дорожче», «DIGITAL MARKETING у сфері нерухомості», а також «Управління агентством нерухомості» та «Інвестиції». Уся інформація, яку в ці три дні можна було почути зі сцени, готувалася учасниками спеціально під програму заходу.

Фото: dimdim.ua

Одним з ключових етапів першого дня саміту став блок «Реальність онлайн від порталів нерухомості», у межах якого виступив керівний партнер DimDim Олександр Махтін із темою «Екосистема на ринку нерухомості. Новий інструмент для рієлтора». «Живим» прикладом такого інструменту, що вже встиг показати свою ефективність і зручність використання для всіх учасників ринку нерухомості, виступив продуктовий портфель DimDim, який включає в себе пошукову платформу (сайт і застосунки для IOS і Android для пошуку нерухомості), агрегатор (всі оголошення України в одному місці), адміністративну панель (управління оголошеннями), кабінет власника і рієлтора (мобільні застосунки для публікації оголошень), кабінет забудовника (управління рекламними кампаніями, огляд статистики і заявок), CRM-систему (управління лідами) та онлайн-журнал.  

Кабінет рієлтора, об’єднання дублікатів і розпізнавання адрес, використання штучного інтелекту для видалення фейкових оголошень, перевірка особи публіканта і права власності, крос-пошук по платформі — це інструменти, що вже задіяні в сервісах DimDim. Як зазначив у своєму виступі Олександр Махтін, удосконалення екосистеми «ДімДім» продовжується: серед найближчих планів компанії — підключення перевірки особи через BankID, кредитного калькулятора та інших опцій, що зроблять ринок нерухомості України ще більш прозорим і безпечним для всіх його учасників.