Скільки коштуватиме житло у святковий період до Дня Незалежності — думка експерта

|

1 хв читання

|

394

Фото: pinterest.com

З 21 по 24 серпня українці матимуть тривалі святкові вихідні на честь Дня Незалежності. Зазвичай в цей період ще популярнішими стають туристичні міста Одеса, Львів і Київ, а також Карпати. Вартість оренди за цими напрямками в середньому збільшується в півтора-два рази, а ціна найкращого житла може зрости в два-чотири рази

Про це для видання The Page пише оглядачка ринку нерухомості Вікторія Берещак. Вона зазначає, що кількість запропонованого житла теж зростає. Зокрема, в Одесі та Львові — щонайменше на 50%, у Києві — на 30%. Аналіз сервісів оренди показав, що на святкові дати у Львові та Києві вже заброньовано майже 45% пропозицій, в Одесі — більше 70%. Подобова оренда в центрі столиці може подорожчати на 70 – 100% порівняно з будніми днями, в Одесі також прогнозуються такі показники, у Львові ціни, ймовірно, зростуть на 50 – 70%.

На святковий вікенд середній поріг ціни за оренду однокімнатної квартири в центральних районах столиці перебуватиме в межах 1,5 – 2 тис. грн./ніч, у Львові — 1,1 – 2 тис. грн./ніч, в Одесі — 1,3 – 2 тис. грн./ніч. Деякі орендодавці вимагають строк бронювання мінімум 2 ночі.