Стартап Landis Technologies допоможе людям з невеликими доходами стати власниками будинків

|

1 хв читання

|

106

Фото: secretmag.ru

Стартап дозволить мешканцям США орендувати житло, доки вони не зможуть взяти його в іпотеку або викупити

Голлівудський актор Вілл Сміт і репер Jay-Z (Шон Картер) разом з іншими інвесторами вклали в стартап Landis $165 млн. 

Історія компанії та її завдання

Заснували Landis Сиріл Бердуго і Том Петі в 2018 році. Ідея створення виникла після того, як засновники побачили, що люди щомісяця витрачають на проживання в орендованих будинках суми, за які можна було б узяти житло в іпотеку і виплачувати за нього менше.

Завдання компанії  підвищення фінансової грамотності та допомога американцям, які потенційно могли б купити будинок в іпотеку, але не можуть на неї претендувати через кредити, борги або відсутність вільних грошей для початкового внеску.

Хто може скористатися пропозицією компанії? 

Якщо фахівці Landis переконаються, що клієнт протягом року або двох зможе претендувати на іпотеку, йому здадуть вибраний будинок, попередньо придбаний компанією, в оренду. Людина може викупити це житло за попередньо встановленою ціною. Щоб мешканець швидше накопичив на нерухомість і навчився управляти фінансами, Landis також надає послуги коучингу.

Наразі компанія вже працює в 29 містах з 11 штатів, а до 2022 року планує охопити 20 штатів. Співзасновники шукають місця, де ефект від їхньої роботи буде максимальним, особливо там, де ставки оренди завищені.

Джерело: secretmag.ru