ТОП-5 крутих інтер’єрів з популярних фільмів, що здатні звести з розуму

|

4 хв читання

|

9284

Фото: zen.yandex.ru

Не одним сюжетом запам’ятовуються фільми! Завдяки гарним декораціям стрічка теж може закохати в себе з першого перегляду. Редакція DimDim склала список такого кіно — для натхнення і естетичного задоволення

1

Коко до Шанель

Фільм присвячений біографії Коко Шанель до того, як вона стала відомою дизайнеркою і одягнула жінок у костюм і маленьку чорну сукню. 

Події фільму відбуваються на початку ХХ століття в заміському маєтку друга Коко. Інтер’єр будинку витриманий у стилі рококо, який виник у Франції на початку XVIII століття. Рясні настінні та стельові орнаменти, позолочені меблі надавали багатства кімнатам. Стилю притаманна декоративна навантаженість і вишуканість. Дуже важливим у ті часи був і комфорт — багатії віддавали перевагу м’яким і зручним меблям. 

Можна побачити в фільмі й стиль класицизм: у ньому виконані бібліотека і кімната Бальсана. 

Не залишає байдужим і придуманий самою Коко інтер'єр її квартири на вулиці Рю Камбон, 31, що розташовувалася над її фірмовим бутиком Chanel. Для свого помешкання Шанель вибрала такі ж кольори, як і для одягу: бежевий, чорний і білий. Тут і чорно-білі шпалери з геометричним принтом, і контрастні фільонки на білих дверях, лаконічні лінії та строгі форми. По всьому будинку розставлені китайські лакові ширми, які стали фірмовим знаком Шанель.

Фото: movie-interiors.livejournal.com

Фото: movie-interiors.livejournal.com

2

Великий Гетсбі

Де як не в фільмі «Великий Гетсбі» найкраще передана атмосфера 1920-х років? Саме ця кінокартина найповніше відображає естетику ар деко. Пік популярності цього напряму був у Франції та США в 1920 – 30-х роках, проте він досі залишається серед найбільш популярних і впливових інтер'єрних стилів. 

Нескінченні вечірки, нестерпне сяйво діамантів, гламур, джаз, королівська розкіш стали уособленням тієї квітучої епохи.

В інтер’єрі будинку яскраво простежується ефектне поєднання непоєднуваних на перший погляд речей: геометричних і квіткових мотивів, сталі та золота, антикваріату і шедеврів сучасного мистецтва.

Розкішний готичний будинок демонструє багатство і красу, втілює велику амбітність Гетсбі та його оптимістичну і романтичну природу. 

Фото: dekormyhome.ru

Фото: zen.yandex.ru

3

Сніданок у Тіффані

Не одним вбранням Одрі Хепберн запам’ятався «Сніданок у Тіффані». Інтер’єр будинку героїні вартий не меншої уваги. Недарма ця картина номінувалася на премію «Оскар» за кращу роботу дизайнера. 

Сучасні деталі сміливих кольорів (смарагдовий, червоний і помаранчевий та улюблені відтінки кінця 50-х — початку 60-х років) поєднуються в квартирі з вінтажними речами. 

Диван у формі ванни, килимок під зебру, валіза в стилі ретро, яка стала елементом декору (героїня використовувала її як тумбочку), яскраво-малинові подушки, незвичної форми бокали та багато інших цікавих предметів не залишають глядачів байдужими. Цікавою є й квартира друга головної героїні, та вона, на відміну від житла Холлі Голайтлі — світлого, простого, але екстравагантного, — справляє враження «по-багатому»: химерне і недоладне. Таким чином творці фільму підкреслили несхожість мешканців квартир.

Фото: kvartblog.ru

Фото: kvartblog.ru

4

Диявол носить Prada

Є фільми, які переглянеш один раз, а вони запам’ятаються на все життя. «Диявол носить Prada» — серед таких. Інтер’єрами в ньому не намилуватися — хочеться годинами розглядати кожен елемент декору і картину загалом. Хто б не хотів працювати в кабінеті «дияволиці»? Декоровані стіни лляного кольору, меблі на високих ніжках, фоторамки різних розмірів і кольорів, що створюють враження «творчого безладу»... Дизайн вітальні в готелі виконаний у класичному стилі, тому сюди додали багато букетів, щоб зробити атмосферу легшою. 

Фото: kvartblog.ru

Фото: krasim-vse.livejournal.com

5

Самотній чоловік

Том Форд — режисер і дизайнер фільму «Самотній чоловік» — добряче попрацював не лише над сюжетом, але й над інтер'єром. Кожна сцена в будинку Шарлотти оповита ретро-шармом 1960-х і точно надихне прихильника того періоду. Основні риси будинку героїні — еклектичність і перенасиченість деталями. 

Для головного героя фільму створили стриманий і лаконічний інтер’єр, щоб відобразити його настрій і те, що в своїй скорботі він зберіг бездоганність образу. Прості та зручні деталі інтер’єру полегшували життя самотнього чоловіка. 

Будинок, де знімали стрічку, був створений у 1949 році американським архітектором Джоном Лотнером, чиї творіння й раніше неодноразово ставали місцем дії голлівудських фільмів. 

Фото: zen.yandex.ru

Фото: zen.yandex.ru

А ти звертаєш увагу на інтер'єри під час перегляду кіно? Якщо так, ділися улюбленими з нами!