Центральний автовокзал Києва знову запрацював після реконструкції: оновлення обійшлися в 120 млн грн.

|

1 хв читання

|

100

Фото: facebook.com/ukrpas.ua

У березні минулого року Центральний автовокзал приватизували, після чого в проєкт було інвестовано 120 млн грн. 100 млн витратили на модернізацію вокзалу, 20 млн пішло на розробку IT-рішень

Про це повідомляє видання Mind із посиланням на компанію «Укрпас». Як пояснює директор компанії Максим Скляренко, для автовокзалу розробили омніканальний сервіс з продажу квитків, автостанційне рішення з автоматизацією процесів, диспетчеризацією, інтегрованою базою рейсів та обміном даними з перевізниками та іншими автостанціями. На це пішло 20 млн грн., ще 100 витратили на модернізацію безпосередньо вокзалу. Зокрема, зросла кількість платформ (з 12 до 30), відкрили зали очікування, каси з квитками на рейси, фудкорти, розробили інфраструктуру для маломобільних груп населення. Також є кімната матері та дитини, вбиральні, готель (34 номери).

Крім того, у компанії зазначили, що запустили онлайн-маркетплейс. Там можна придбати квитки з будь-якої автостанції та напрямку: не тільки по Україні, але й до інших країн Європи. Для покращення IT-рішень інвестори ще планують вкласти 70 млн грн. протягом найближчого року.