У ЖК Avalon Holiday запустили продаж нової черги

|

1 хв читання

|

75

Фото: vdoma.online

Avalon Holiday — житловий комплекс комфорт-класу, який знаходиться поблизу Львова, у селі Сокільники. Перший будинок вже здали в експлуатацію, а наразі відкрито продаж квартир у новій черзі

Як повідомили у відділі продажів, у новій черзі доступні одно-, дво- і трикімнатні квартири. Avalon Holiday невисокий — лише шість-сім поверхів. На території облаштують доріжки для прогулянок, дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку, велодоріжки, місця для автомобілів тощо. Весь простір об’єднають сучасним ландшафтним дизайном. Загалом Avalon Holiday проєктують у стилі функціонального мінімалізму, не обтяженого геометричними формами і надлишковим декором. 

На перших поверхах житлового комплексу відкриють комерційні приміщення: магазини, кав’ярні та інші інфраструктурні об’єкти. Додатково облаштують гостьові паркінги, зони відпочинку біля озера. Керувати і вирішувати питання ЖК буде управлінська компанія Avalon Facility Service. Забудовником є інвестиційно-девелоперська компанія Avalon, що вже зарекомендувала себе такими житловими проєктами, як Avalon Garden, Avalon Comfort, Avalon Lux, Avalon, Avalon Light, Avalon 2Day, Avalon Time і Avalon 37.

Щоб отримати консультацію і подробиці щодо купівлі квартир, варто звертатися до центрів продажу, які можна знайти за адресами: просп. Чорновола, 18 і просп. Червоної Калини, 60, або зателефонувати за номером 0 800 500 055.