У липні інвестиції в столичну нерухомість склали більше 37 млн дол.

|

1 хв читання

|

152

Фото: shutterstock

Упродовж липня цього року в нерухомість Києва інвестували 37 млн 100 тис. дол., що на 0,8% більше, ніж у попередньому місяці

Про це повідомило агентство нерухомості «Благовіст». За його даними, 10% угод від загального обсягу склали ті, що стосувалися нежитлової нерухомості, а 7% — будинків. Серед популярних районів для інвестування були Дарницький, Солом’янський, Печерський.

  • 15% від загального обсягу склали угоди в сегменті до 50 тис. дол. Купували переважно одно- і двокімнатні квартири в Дніпровському і Голосіївському районах. 
  • 45% угод уклали вартістю від 50 до 100 тис. дол. У цьому сегменті переважно купували дво- і трикімнатні квартири в Дарницькому і Солом’янському районах.
  • 34% операцій здійснили на суму від 100 до 250 тис. дол. У цьому діапазоні цін перевагу віддавали дво- і трикімнатним квартирам в Шевченківському, Голосіївському, Печерському районах.
  • ​​6% угод припали на сегмент нерухомості вартістю більше 250 тис. дол. Зокрема, був придбаний будинок площею 316 м2 у селі Лебедівка (Вишгородський р-н). Його ціна склала 450 тис. дол. А за 1 млн 115 тис. дол. придбали будинок площею 450 м2 у селі Ходосівка.

За словами генеральної директорки АН «Благовіст» Олени Бібєрової, ринок столичної нерухомості в сфері купівлі-продажу дуже активний. Збільшення інвестицій спостерігається вже кілька місяців поспіль. Водночас ціни зростають, і подібна тенденція буде триматися. Восени ринок стане ще активнішим.