Українці в Польщі складають більше половини тих, у кого є ВНЖ

|

1 хв читання

|

102

Фото: shutterstock

У Польщі документи, що підтверджують право на тривале перебування в країні, є майже в 500 тис. іноземців. Більше половини з них, а саме 55%, це українці. Крім того, в країні зростає кількість білорусів, які імігрують на заробітки

Як повідомляє Prian з посиланням на прессекретаря Польського офісу у справах іноземців Якуба Дудзяка, з півмільйона іноземців з ВНЖ українців найбільше — 277 тис. Далі йдуть білоруси — 34 тис., німці — 20 тис., росіяни — 13 тис., жителі В’єтнаму — 11 тис., Індії — 10,5 тис., Грузії — 9 тис., Італії — 8,5 тис., Китаю — 6,5 тис. та Великобританії — 6,5 тис.

Прессекретар зазначив, що за перші 6 місяців цього року кількість іноземців з ВНЖ зросла майже на 42 тис. порівняно з першим півріччям 2020-го. Управління у справах іноземців зазначає, що найбільший приріст був теж серед українців — на 31,5 тис., потім серед білорусів — на 4,4 тис., грузинів — на 1 тис., молдаван — на 900 людей та індійців — на 700 людей.

Найпопулярнішими воєводствами серед іноземців стали Мазовецьке, Малопольське, Великопольське, Нижньосілезьке і Сілезьке.

Також нещодавно в Польщі заявили про плани спростити працевлаштування білорусів і українців.