Влада Мексики розіграє в лотерею будинки наркоторговців

|

1 хв читання

|

351

Фото: elpais.com

До Дня Незалежності Мексики — 15 вересня — розіграють 22 об’єкта нерухомості, які вилучили в наркоторговців і корумпованих чиновників. Бажаючі взяти участь у лотереї мають зробити символічний внесок в еквіваленті 340 грн. Кошти підуть на закупівлю вакцин від коронавірусу

Серед нерухомості, яку розіграють, — будинок у місті Кульякан, з якого в 2014 році втік Ель Чапо ㅡ колись один із найбільших наркоторговців у США, який у 2009 році увійшов до списку найбагатших людей світу Forbes (під 701-м номером).

Ель Чапо двічі тікав із в’язниці. У липні 2019-го наркоторговця засудили у США до довічного ув’язнення. Вартість його помешкання — 3,83 млн песо, або 5,24 млн гривень.

Вишенькою на торті стане маєток колишнього лідера картелю «Хуарес» Амадо Каррільо Фуентеса, який також розіграють. Цей об'єкт оцінюють у понад 77 млн песо (бiльше 105 млн гривень). Його площа — понад 3000 квадратних метрів. В маєтку є басейн із підігрівом, дев'ять кімнат, дитячий ігровий будиночок, сауни, джакузі та винний льох.

Загальна вартість об'єктів, виставлених на лотерею, — 12,5 млн доларів. Зібрані кошти допоможуть придбати вакцини проти COVID-19.

Джерело: elpais.com