Акція протесту в Одесі: мешканці нових ЖК вимагають вирішити проблеми з електрикою

|

1 хв читання

|

55

Фото: odessa.online

Учасниками пікету біля стін мерії стали мешканці одразу кількох комплексів: «Еталон», «Рахат-Лукум» і «Острови»

15 вересня перед стартом сесії Одеської міської ради на Думській площі зібрався мітинг, учасники якого вимагали від влади розібратися з перебоями постачання електроенергії в новобудовах і високими тарифами на електрику.

Присутні на пікеті одесити поскаржилися владі на те, що після введення будинків в експлуатацію вони й досі отримують електрику від тимчасової підстанції, використовуваної в період будівництва. За їх словами, до частих перебоїв зі світлом додається той факт, що побутова техніка не витримує стрибків напруги і виходить з ладу. Крім того, учасники акції наполягали на перегляді тарифів на постачання електроенергії, які наразі встановлено на рівні промислового сектора — 4,28 грн. за 1 кВт замість 1,68 грн., передбачених для приватного населення.

До людей вийшли представники міськадміністрації та після побіжного обговорення наболілих проблем запропонували учасникам мітингу створити ініціативну групу з кількох людей, щоб продовжити розмову в стінах мерії. Також чиновники пообіцяли вже наступного дня побувати за вказаними адресами (вул. Марсельська, 60, вул. Малиновського, 16б, вул. Академіка Сахарова, 16), щоб розібратися в ситуації на місці.

Джерело: odessa.online