«Альянс Новобуд» та Cityconsult Development — у лідерах рейтингу «Мінфіну»

|

1 хв читання

|

186

Фото: anbud.ua

Рейтинг складався за кількістю введених в експлуатацію будинків у період з січня по червень 2021 року

Забудовник «Альянс Новобуд» у партнерстві з девелопером Cityconsult Development — у лідерах рейтингу забудовників Київської області за версією «Мінфіну».  

Головним показником для оцінювання стала кількість квадратних метрів готової нерухомості — що вона більше, то вище місце забудовник займає в рейтингу.

За перше півріччя 2021 року група компаній ввела в експлуатацію близько 30 000 квадратних метрів нерухомості у житлових комплексах комфорт-класу «Лісовий квартал» та ЖК бізнес-класу Krona Park і посіла почесне друге місце серед забудовників усієї Київської області. Загальна кількість квартир у зазначених об’єктах складає 476 одиниць.  

Проєкти «Альянс Новобуд» та Cityconsult Development

Забудовник «Альянс Новобуд» разом із девелопером Cityconsult Development реалізовують проєкти житлової нерухомості в Києві та Київській області. На спільному рахунку компаній сотні тисяч квадратних метрів готового житла і титуловані об’єкти нерухомості. Серед готових проєктів слід відзначити житлові комплекси «Зелений квартал» і Krona Park у місті Бровари Київської області. Серед проєктів, що наразі в процесі будівництва, — житлові комплекси «Лісовий квартал», Krona Park II, Madison Gardens, «Лавандовий» у Броварах та житлові комплекси Montreal House і Illinsky House, що розташовані в центральній частині Києва.  

Очікується, що найближчим часом Cityconsult Development і «Альянс Новобуд» примножать свої цьогорічні результати введенням в експлуатацію ще кількох будинків у ЖК «Лісовий квартал» та ЖК Krona Park II.