Аналітики Knight Frank назвали міста світу з найвищими темпами зростання цін на житло

|

1 хв читання

|

65

Фото: w-sail.com

Під час складання щоквартального Global Residential Cities Index експерти брали до уваги 150 міст у різних куточках світу і відстежували зміну середньої вартості житла в них у місцевій валюті та на основі даних офіційної статистики

Аналітики міжнародної консалтингової компанії Global Residential Cities Index склали свіжий рейтинг міст, де житлові квадратні метри дорожчають найшвидше. За результатами другого кварталу поточного року, лідером списку виявився канадський Галіфакс, будинки і квартири в якому додали в ціні на третину. Друге місце в ТОПі дісталося турецькому Ізміру: в цьому місті приріст цін на житлову нерухомість у другому кварталі 2021-го склав близько 30%. Замкнув трійку лідерів південнокорейський Сеул з тим самим результатом — 30%.

Як випливає з дослідження, в середньому в містах, ринкова ситуація в яких враховувалася під час складання рейтингу, ціни на житлові площі підвищилися на 9,8%. При цьому в 57 з 150 міст зафіксовано двозначне зростання цін на «квадрати».

ТОП-10 міст за темпами зростання вартості житла:

  1. Галіфакс: +30,8%.
  2. Ізмір: +30%.
  3. Сеул: +30%.
  4. Фінікс: +29,3%.
  5. Москва: +28,8%.
  6. Гамільтон: +28%.
  7. Сан-Дієго: +27,1%.
  8. Санкт-Петербург: +26,7%.
  9. Стамбул: +26,4%.
  10. Оттава: +5,8%.

Трохи не дотягнули, щоб опинитися в десятці лідерів, Анкара, Сіетл, Братислава, Сан-Франциско, Даллас, Майамі та Денвер.

Джерело: realty.rbc.ru