Автомийка замість парку: на ринку новобудов Києва спалахнув новий скандал

|

1 хв читання

|

138

Фото: Bild.ua

Єдине, що залишилося ошуканим інвесторам після безуспішних мітингів і спроб порозумітися із забудовником, — відстоювати свої права в судовому порядку

Черговий з нових житлових комплексів Києва став героєм новин на одному з національних телеканалів, пише видання «Сьогодні». Журналістам стало відомо, що мешканці ЖК «Місто квітів» звернулися до суду через те, що замість обіцяного парку поруч з дитячим садком на території містечка забудовник вирішив відкрити автомийку. Зазначається, що ані мітинги, ані виклики поліції, ані спроби жителів перешкодити будівництву перекриттям дороги будівельній техніці не допомогли закликати девелопера до відповідальності.

Якої думки про ситуацію забудовник?

Незважаючи на скарги інвесторів і наведені факти, що відстань від дитячого садка до мийки не відповідає нормативним значенням (39 замість 50 метрів, які допускаються за ДБН) і що цільовим призначенням земельної ділянки є житлова забудова, забудовник впевнений у своїй правоті. На доказ цього представники компанії надали документи, згідно з якими відстань між дитячим садком і автомийкою дорівнює 120 м, а зовсім не 39, про які йде мова в скаргах. Також забудовник запевняє, що всі зміни в проєкті погоджені в КМДА.

Джерело: economics.segodnya.ua