Без злому і доказів: на Печерську з домашнього сейфа вкрали 100 тисяч доларів

|

1 хв читання

|

145

Фото: shutterstock

Грабіжникові загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна

20 вересня в одній з квартир у будинку на вулиці Бойчука, розташованої в Печерському районі, сталася велика крадіжка. Поки 29-річна власниця була відсутня вдома, з її домашнього сейфа невідомі вкрали понад 100 тисяч доларів. Що цікаво, грабіжники залишили після себе ідеальний порядок, а на замках не залишилося жодної подряпини, зокрема й на відчиненому сейфі. Крім грошових заощаджень з квартири потерпілої нічого не зникло.

Чи є підозрювані в пограбуванні?

З огляду на, що на замках відсутні будь-які пошкодження і сліди злому, слідчі підозрюють, що вхідні двері та сейф було відчинено копіями «рідних» ключів. Також привертає увагу те, що грабіжники не влаштовували обшук в спробах добути коштовності або інші дорогі речі. Найперше криміналісти вивчили коло осіб, які мали доступ у пограбовану квартиру. За версією самої власниці, злодієм міг виявитися будівельник, який нещодавно завершив ремонт у її житлі та мав масу можливостей для виготовлення зліпків ключів.

За фактом крадіжки порушено кримінальну справу за ч. 5 статті 185 КК України. За крадіжку в особливо великому розмірі злодіям загрожує до 12 років позбавлення волі та повна конфіскація майна.

Джерело: 7dniv.info