Будівництва не буде: на Печерську тенісні корти не зноситимуть заради нового ЖК

|

1 хв читання

|

108

Фото: the-village.com.ua

Забудовник повинен покинути територію найближчим часом і попередньо привести ділянку на вулиці Старонаводницькій, 6 в належний вигляд

За результатами останнього засідання Київради, акціонерне товариство «Імпекс-Проект» втратило право на оренду земельної ділянки площею 1,6 га на Печерську. Територія, де нині розташовується тенісний комплекс, перебувала в оренді з 2009 року, тут планували побудувати багатоквартирний ЖК.

Як зазначив депутат Київської міської ради і за сумісництвом голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування і земельних відносин Михайло Терентьєв, можлива доля ділянки отримала широкий громадський резонанс — кияни, низка місцевих ОСББ та представники спортивного комплексу активно відстоювали позицію проти забудови ділянки. За словами чиновника, міська влада підтримує розвиток спорту і популяризацію здорового способу життя, тому вирішила зберегти тенісні корти для жителів Печерського району, щоб на цих майданчиках могли готувати майбутніх чемпіонів і проводити змагання.

Джерело: the-village.com.ua