«CBS Холдинг»: огляд забудовника, його проєкти і цінова політика

|

4 хв читання

|

179

Фото: shutterstock

Головний офіс цієї компанії розташований у Києві, проте географія її діяльності охоплює не лише простори столиці — «CBS Холдинг» будує в декількох областях України, від Житомира до Запоріжжя. Що споруджує, за яку ціну пропонує квартири і наскільки інвестори можуть бути впевнені в забудовнику — відповіді на ці та інші цікаві питання наводимо в оглядовій статті

«CBS Холдинг»: коротке досьє

Як зазначено на офіційному сайті компанії, «CBS Холдинг» — багатопрофільна інвестиційно-промислова група, інтереси якої представлені в п’яти областях України. Забудовник реалізує свої проєкти в Києві, Одесі, Запоріжжі, Кропивницькому, а також на Сумщині.

Які послуги надає «CBS Холдинг»:

 • Девелопмент (ключовий напрям).
 • Генеральний підряд.
 • Брокерські операції в сегменті комерційної та житлової нерухомості.

На сьогодні в структурі холдингу наявні два профільні підрозділи:

 • Компанія «Креатив Буд» відповідає за будівництво — споруджує об’єкти житлового і комерційного призначення.
 • CBS Sales відповідає за продаж нерухомості в новобудовах, що споруджуються під брендом CBS. На плечах цієї ж гілки групи лежить клієнт-сервіс.

Хто володіє компанією «CBS Холдинг»?

Що ж до питання, хто стоїть на чолі «CBS Холдинг», то обидві компанії зареєстровані в Києві в 2015 – 2016 рр. з прив’язкою до адреси: вул. Шота Руставелі, 33б. Обидві юридичні особи станом на вересень 2021 року не перебувають у процесі припинення діяльності, про що свідчать дані сервісу YouControl. Компанією «Креатив Буд» з березня 2020 року керує Максим Вікторович Андрєєв, а кінцевим бенефіціаром є Вадим Петрович Холостенко, уродженець м. Білгород-Дністровський. Разом з останнім у списку співзасновників юридичної особи записане ТОВ «Ординат Капітал» з Києва. Ця ж компанія вказана засновником іншого підрозділу «CBS Холдинг» — CBS Sales. У державному реєстрі судових рішень міститься кілька документів (кримінальне судочинство), в яких фігурує ім’я цієї компанії. Ознайомитися з їх списком і змістом можна тут.

Житло від «CBS Холдинг»: що побудувала/будує група

Як ми вже зазначили вище, компанія працює в декількох містах країни. У її робочому портфелі вказані такі проєкти:

 • ЖК «Олександрівський 1» і ЖК «Олександрівський 2» (Запоріжжя): 4 будинки споруджуються і 4 в проєкті.
 • ЖК «Резиденція» (Запоріжжя): 1 будинок споруджено.
 • ЖК «Тетерівський Бульвар» (Житомир): 1 будинок споруджується і ще пара висоток у проєкті.
 • ЖК «Капучино» (Житомир): 1 будинок споруджено.
 • ЖК «Зарічний» (Суми): 4 будинки споруджено, ще 3 в процесі спорудження і один — на стадії проєктування.
 • ЖК «Ковалівський» (Кропивницький): 1 будинок споруджується.

Фото: cbs.ua

Фото: cbs.ua

Фото: cbs.ua

Що кажуть інвестори про забудовника CBS?

Про «CBS Холдинг» не так багато відгуків, як про більш великі та досвідчені компанії на кшталт «Київміськбуду» чи «Укрбуду», та все ж вони є. Переважна частина негативних відгуків стосується непростої ситуації 2017 року, коли відразу на три житлові комплекси (ЖК «Олександрівський 2», ЖК «Династія» і ЖК «Резиденція» в Запоріжжі), які реалізує група, наклали арешт. В 2018-му Печерський районний суд Києва виніс рішення на користь забудовника як такого, що довів свою непричетність до темних схем, і зняв арешт.

Які квартири і за яку ціну пропонує компанія «CBS Холдинг»?

Згідно з інформацією з сайту забудовника, з 2015 року компанія ввела в експлуатацію житла комфорт-класу на 70 тисяч «квадратів». Наразі квартири продаються в таких ЖК:

 • ЖК «Олександрівський 2» в Запоріжжі: від 17 100 грн. за 1 м2. Тут можна купити однокімнатку щонайменше за 737 тис. грн. чи двокімнатку від 1,1 млн грн.
 • ЖК «Резиденція» в Запоріжжі: від 22 300 грн. за 1 м2. У продажу залишилися тільки трикімнатні квартири, мінімальна вартість яких встановлена на рівні 2,15 млн грн.
 • ЖК «Тетерівський бульвар» в Житомирі: від 17 000 грн. за 1 м2. Для вибору інвесторів доступні лише двокімнатки. Мінімальна вартість «вільного» житла — 1,28 млн грн.
 • ЖК «Ковалівський» в Кропивницькому: від 12 900 грн. за 1 м2. Тут покупцям є де розгулятися з вибором квартири — у продажу нерухомість з кількістю кімнат від однієї до п’яти. Мінімальна вартість однокімнаток — 538 000 грн.
 • ЖК «Зарічний» в Сумах: від 14 750 грн. за 1 м2. У «Зарічному» передбачені 1-2-3-кімнатні квартири, всі є в наявності. Щоб купити однокімнатну квартиру, доведеться викласти щонайменше 763 000 грн., двокімнатну — 1,11 млн грн., трикімнатну — 1,34 млн грн.

FAQ

Чи можливо придбати квартиру в «CBS Холдинг» зі знижкою?

Так. Наприклад, до кінця вересня в ЖК «Олександрівський 2» можна придбати житло з акційною знижкою 5%.

Чи доступне розтермінування від CBS?

Забудовник надає таку можливість. Умови відрізняються для різних комплексів.

Чи можливо придбати житло в новобудові від «CBS Холдинг» у кредит?

Ця послуга також доступна. Наприклад, група співпрацює з OTP Bank.

Також читай: «”Ковальська”: як формувалася будівельна імперія і що про неї кажуть інвестори».