Comfort Life: детальний огляд забудовника і відгуки покупців

|

3 хв читання

|

232

Фото: shutterstock

Продовжуємо досліджувати українських забудовників. Сьогодні розглядаємо Comfort Life — забудовника Києва і Київської області. Знайомимося з компанією ближче: портфоліо ЖК, цінова політика, відгуки інвесторів, судові справи та інше

Історична довідка про компанію Comfort Life

Comfort Life була заснована 2010 року в м. Ірпінь (Київська обл.). За час свого функціонування забудовник спорудив понад 350 тис. м2 якісного житлового фонду — це 46 сучасних і комфортних будинків. Сьогодні він вважається однією з найбільших фірм-забудовників Ірпеня. 

Найбільша кількість житлових об'єктів забудовника зведена в Київській області. Серед них: ЖК «Ірпінські Липки» (Ірпінь), ЖК «Парковий» (Ірпінь) і ЖК «На Прорізній» (Гостомель).

Засновником Comfort Life (ТОВ «Комфорт Лайф Девелопмент») є один з учасників будівельної компанії «Созидатель ХХІ» (ЖК «Фламінго» в Ірпені) Сергій Мусієнко. 

Судові справи Comfort Life

На просторах Інтернету можна знайти інформацію про судову справу 2012 року проти компанії «Созидатель ХХІ». Податкова Ірпеня виявила, що за три роки обіг компанії склав лише 135 000 грн., але фактично за договорами нібито через компанію «Созидатель ХХI» квартир було продано на 31 млн грн. У 2011 р. звернення громадян до депутатів Ірпеня дали результат. Депутат І. Вишняков майже вивів шахраїв на чисту воду, та ситуацію швидко зам’яли, компанія «заспокоїла» депутата, і її діяльність стала ще більш прогресивною. 

Фото: comfort-life.com.ua

Нагороди компанії Comfort Life

Забудовник за час своєї діяльності отримав такі галузеві нагороди і премії: «Лідер року 2017», «Забудовник року 2017», «Проєкт року: європейські стандарти архітектури, якості та благоустрою, 2018» та інші.

Здані ЖК:  

  • Клубний будинок «На Радистів».
  • ЖК «Лісова казка».

Комплекси, що будуються:  

Що кажуть інвестори: відгуки про компанію Comfort Life

Здебільшого відгуки про компанію позитивні. Інвестори пишуть про нормальне співвідношення якості та ціни, цікаві проєкти забудовника, продумані планування і наповнення квартир, лад із документами. Серед мінусів — затримки здачі об’єктів і незначні недоліки в роботах. 

Фото: comfort-life.com.ua

FAQ

Цінова політика: за скільки можна купити квартиру від Comfort Life?

Однокімнатні квартири в ЖК «Лісова казка 2», що в Києві, площею 60 – 61 м2 — від 1,84 млн грн., 30 000 – 31 000 грн./м2. 

Однокімнатні квартири в ЖК «Найкращий квартал» в Ірпені площею 33 – 53 м2 — від 785 тис. грн., 22 350 – 27 000 грн./м2. 

Житло якого класу і де будує Comfort Life? 

Забудовник реалізовує проєкти бізнес-, комфорт- і економкласу. Регіони забудови: Київ та область (смт Гостомель, м. Ірпінь, с. Погреби, м. Буча). 

Які затримки в Comfort Life щодо здачі об’єктів? 

Середня затримка — 14 міс. (затримка по Києву — 9 міс.) Найтриваліша затримка — 40 міс. (ЖК «Лісова казка 2», перша черга).

У чому вбачається унікальність компанії?

Особливістю роботи Comfort Life є цілісність під час створення комплексів. Вона не просто споруджує будинки, а бере на себе всі роботи: від проєктування до оформлення прибудинкової території після завершення будівництва.

Хочеш знати більше про забудовників? Читай огляди в нашій рубриці «Новобудови». І звісно, шукай ЖК мрії в каталозі новобудов.