CreditPlus та VISA запровадили нову модель оцінки кредитних ризиків

|

1 хв читання

|

122

Фото: shutterstock

Лідер сфери мікрокредитування — компанія CreditPlus — стала першим клієнтом Українського бюро кредитних історій (УБКІ) у пілотному проєкті, який запровадила компанія VISA разом з УБКІ. Він дозволить фінансовій інституції застосовувати нову модель кредитного скорингу для своїх клієнтів

Чим корисна модель оцінки кредитних ризиків? 

Вона дозволить ще краще дослідити та задовольнити потреби клієнтів.

Модель буде позитивно впливати на процес аналізу позичальників і сприяти зростанню якісних кредитів. Це суттєво вплине на статистику схвалення — за допомогою нової моделі скорингу та рішення VISA в компанії з'явиться можливість розширити дані, з якими вона працює, та провести більш точну оцінку для прийняття рішень. А це сприятиме ширшій доступності кредитів для споживачів. 

Додаткова інформація про CreditPlus та УБКІ

CreditPlus (ТОВ «Авентус Україна») — компанія, яка працює на ринку України з 2017 року і надає якісні послуги зі швидкого онлайн-кредитування. Кожного року вона бере участь у рейтингах мікрофінансових організацій. В 2020 році компанія посіла третє місце в рейтингу незалежного ресурсу finance.ua.

Українське бюро кредитних історій (УБКІ) має найбільшу базу кредитних історій в Україні. Його діяльність покликана зміцнити взаємну довіру і повагу між позичальником та кредитором.

Джерело: minfin.com.ua