DEMA Development: знайомимося із забудовником і його проєктами в Києві та Дніпрі

|

5 хв читання

|

419

Фото: shutterstock

DEMA Development — гравець на ринку, можна сказати, новий. Та це лише якщо дивитися на шлях компанії з фокусом на роботу в якості самостійної бойової одиниці та під поточним іменем. Загалом же забудовник встиг докласти рук до реалізації цілої низки великих об'єктів на кшталт ТРЦ «Аладдін», клініки «Феофанія» і мостового переходу через Дніпро. Пропонуємо познайомитися з компанією ближче і водночас дізнатися, якими проєктами вона займається зараз і за скільки продає свою нерухомість

Досьє забудовника: коли і як почалася історія компанії «ДЕМА Девелопмент»

Історія DEMA Development не найдовша: компанію зареєстрували в березні 2020 року, менше двох років тому. Разом з тим біля керма фірми, про що розповідає її офіційний вебресурс, опинилися люди, які вже мали досвід у будівництві та реконструкції житлових будинків, торгово-розважальних центрів, а також інших великих об'єктів у різних куточках країни. Крім власне будівництва компанія спеціалізується на розробці дизайн-проєктів «під ключ». Також відділ продажів «ДЕМА Девелопмент» допомагає інвесторам, які отримали право власності на свою нерухомість і бажають її перепродати, знайти покупців на вторинному ринку. Далі, якщо є необхідність, менеджери підказують, в які ще проєкти можна вкластися.

Організаційна структура будівельної компанії DEMA Development така:

 • Будівельний відділ.
 • Фінансовий відділ.
 • Відділ продажів.
 • Маркетинговий відділ.
 • Юридичний відділ.

Фото: vn.com.ua

Хто володіє і керує будівельною компанією «ДЕМА Девелопмент»?

На сайті забудовника керівником підприємства записаний Максим Олегович Федулов, а головним у відділі продажів — Максим Миколайович Шункін. Він же зазначений як уповноважена особа компанії в базі сервісу YouСontrol. Кінцевими бенефіціарами ТОВ DEMA Development там само записані Анастасія Станіславівна Коломоєць, яка володіє 75% компанії, та Антоніна Антонівна Герасимова. Її частка в статутному капіталі або сила голосу під час винесення рішень — 25%.

В арсеналі проєктів, з якими працювала компанія «ДЕМА Девелопмент», є такі:

 • Секції А – А1 в ЖК «Миронова» (Дніпро).
 • Клініка «Феофанія» (Київ).
 • Загальноосвітня школа №1 у Вишневому.
 • ЖК «Миронова», 1-ша черга (Дніпро).
 • Комерційний комплекс «Запорізьке шосе» (Дніпро).
 • ЖК по вул. Саксаганського, 80 (Київ).
 • ТЦ 4ROOM (Київська область).
 • ТЦ «Аладдін» (Київ).

Наразі забудовник DEMA Development споруджує такі житлові комплекси:

 • ЖК «Миронова» в Дніпрі. Цей житловий комплекс, а точніше цілий квартал, вже частково реалізований. Перший будинок компанія ввела в експлуатацію в 2017-му, першу секцію (А) наступної висотки здала в 2019-му, документи за другою (А1) до ДАБІ подала в поточному році, а секцію С, третю за ліком, планує завершити до середини 2022 року. Комплекс висоток розташований у центрі, на вулиці Європейській. Мешканці квартир на верхніх поверхах зможуть милуватися з вікон не лише панорамою міста, а й річкою Дніпро. Родзинкою ЖК стане фітнес-центр зі спа-зоною і 25-метровим басейном.
 • ЖК Delrey в Києві. Ефектний комплекс бізнес-класу споруджують у Печерському районі, в декількох хвилинах від станцій метро «Видубичі» та «Дружби народів». Про інфраструктуру району багато говорити не потрібно, вона чудово розвинена і різноманітна. У самому ЖК варто відзначити любов архітекторів до скла і металевих конструкцій в якості декору: вони щедро задіяні в дизайні комплексу. На перших семи поверхах будівлі будуть розташовані комерційні площі, прибудинкова територія при цьому буде недоступною для сторонніх. Квартири в «Делреї» досить просторі, площею від 51,86 до понад 250 «квадратів» — є де розгулятися під час вибору планувань. Є варіанти з відкритими і просторими оглядовими терасами. Інвесторам житло будуть здавати з чорновим оздобленням.

Щодо ЖК Delrey варто звернути увагу, що в об’єкта відсутній дозвіл на будівництво в Реєстрі будівельної діяльності.

Фото: Facebook

Відгуки про компанію: що кажуть люди про «ДЕМА Девелопмент»

Через «молодість» забудовника і його невеликий самостійний шлях відгуків про DEMA Development у Мережі небагато. Дискусії найбільше точаться довкола звукоізоляції квартир у ЖК «Миронова»: вона могла б бути кращою. З плюсів відвідувачі тематичних форумів відзначають вигідне розташування будинків — щоправда, сумніваються, чи не виростуть впритул до них нові висотки кварталу.

FAQ

Чи можна купити квартиру від компанії DEMA Development в розтермінування?

Така можливість надається бажаючим придбати нерухомість у ЖК «Миронова» і ЖК Delrey. За першим об’єктом максимальний строк розтермінування становить 18 місяців, мінімального початкового внеску немає. У комплексі Delrey розтермінування теж можна оформити, проте максимальний строк її обмежений вереснем 2022 року. Мінімальний перший внесок — 30% від вартості нерухомості.

Скільки коштує житло від «ДЕМА Девелопмент»?

Мінімальна вартість київського «квадрата» від компанії DEMA Development сьогодні дорівнює 47 400 грн. З прицілом на квартири цінник такий:

 • Однокімнатні: від 2 млн 458 тис. грн.
 • Двокімнатні: від 3 млн 829 тис. грн.
 • Трикімнатні: від 5 млн 225 тис. грн.
 • Чотирикімнатні: від 11 млн 969 тис. грн.

Що стосується житлового комплексу в Дніпрі, то в ньому житло забудовник пропонує за ціною від 30 050 грн. за квадратний метр. У розрізі квартир маємо наступну картину:

 • Однокімнатні: від 1 млн 269 тис. грн.
 • Двокімнатні: від 1 млн 770 тис. грн.
 • Трикімнатні: від 2 млн 161 тис. грн.

Хто є генеральним підрядником на об'єктах DEMA Development?

Як вказано на офіційному сайті компанії, її перевіреним часом і загартованим досвідом партнером по будівництву є компанія «ПП “ЄВРОТЕХНОЛОГІЇ”». Там само зазначено, що генеральний підрядник працює на ринку з 2008 року і встиг зібрати в своєму портфоліо роботи з різних галузей будівництва, географія яких виходить далеко за межі Києва. Познайомитися з керівним складом «ПП “ЄВРОТЕХНОЛОГІЇ”», а також ліцензіями, сертифікатами і дозволами на проведення робіт можна тут.

Також читай: «Огляд забудовника «Гефест»: що кажуть інвестори, хто керманич і чи є в компанії підводні камені».

Вибирай забудовника і житловий комплекс мрії в нашому каталозі новобудов. А щоб бути в курсі останніх новин, не забудь підписатися на наші сторінки в соцмережах Telegram і Facebook.