DimDim став членом Будівельної палати України

|

1 хв читання

|

109

Фото: budpalata.com.ua

Напередодні Дня будівельника в Києві пройшло розширене засідання Ради Будівельної палати України, в межах якого відбулося урочисте включення компанії DimDim до лав членів організації

Незадовго до професійного свята провідні представники будівельної сфери і керівники партнерських організацій зібралися на розширеному засіданні Ради Будівельної палати України, щоб обговорити поточну ситуацію і шляхи розвитку галузі, вручити нагороди ветеранам і відзначити внесок у спільну справу кращих працівників сектора, а також привітати нових учасників зі вступом до товариства. Серед таких опинилася і компанія «ДімДім», яка поповнила лави членів Палати.

У заході взяв участь голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування Андрій Клочко, а також заступник голови Київської міськадміністрації Олександр Густєлєв. Під час обговорення доповідей учасники засідання поділилися своїм баченням подальшого розширення і вдосконалення будівельного сектора країни. Зокрема, обговорювали питання створення електронного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, необхідність покращення взаємодії органів місцевого самоврядування і забудовників, а також завершення містобудівної реформи з формуванням чіткої та прозорої системи контролю, вільної від корупційних ризиків, що передбачає зменшення адміністративного тиску на будівельні компанії та зростання рівня відповідальності за порушення.

Формування прозорого ринку нерухомості — це одна з місій компанії DimDim поряд зі створенням заснованих на довірі відносин між всіма його учасниками. Ми прагнемо зробити процес пошуку і продажу/оренди квартир простішим і безпечнішим, для чого створили цілу екосистему, що спрямована на користь усіх — від девелоперів і рієлторів до покупців і орендарів. У продуктовому арсеналі компанії — пошукова платформа, доступна в десктопному і мобільному форматах (застосунки для пристроїв на ОС Android та iOS), з окремими розділами для первинного і вторинного ринку. База описаних сервісів охоплює не лише столицю, а й багато інших великих міст країни — Одесу, Львів, Дніпро, Харків та ін.