Інвестор для «Загреба»: в Києві влаштують конкурс серед бажаючих побудувати новий кінотеатр

|

1 хв читання

|

103

Фото: korrespondent.net

Після реалізації проєкту в столиці з'явиться новий культурно-розважальний центр площею не менше 2,5 тисячі квадратних метрів

КМДА схвалила проєкт рішення, що дозволяє розпочати підготовку до конкурсу з пошуку кращого інвестора для кінотеатру «Загреб». Останній розташований у Голосіївському районі, на проспекті Голосіївському, 116. З 2018 року будинок простоює, так як не може використовуватися за призначенням через зношеність інженерних комунікацій і конструкцій. Об’єкт побудували ще в 1989 році, зараз він записаний на балансі КП «Київкінофільм» на правах господарського володіння.

Що буде на місці «Загреба»?

На місці закритого кінотеатру «Загреб» побудують новий комплекс, що також включає інші комунальні об’єкти сфери культури. За попередніми оцінками, вартість робіт складе більше 500 млн грн. Зносити стару будівлю будуть лише після того, як визначать інвестора і укладуть з ним інвестиційний договір.

Як зазначили в Київраді, інвестора зобов’яжуть передати на безоплатній основі на користь територіальної громади міста Києва (в комунальну власність) нове приміщення для розміщення об’єкта культури. Площа забудови повинна бути не меншою за поточну.

Джерело: 100realty.ua