Компанія «Строїтель-П» у фокусі: чи можна їй довіряти і скільки коштують квартири від цього забудовника

|

5 хв читання

|

804

Фото: shutterstock

Продовжуємо знайомити тебе із забудовниками, які працюють на території України, та їхніми проєктами. Сьогодні в нас під прицілом одна з топових будівельних компаній Дніпра, що також встигла відзначитися в Києві та кількох країнах Європи. Розповідаємо про досягнення і творіння будівельно-монтажного підприємства «Строїтель-П»

Хто є хто: коротка біографія компанії «Строїтель-П»

Офіційний день народження забудовника «Строїтель-П» припадає на 15 травня 1995 року. На сьогодні компанія встигла реалізувати понад 300 об'єктів різного калібру і цільового призначення, причому не лише на території рідного Дніпра та України. Інтереси підприємства охоплюють і зарубіжжя — «Строїтель-П» веде активну діяльність у Чорногорії, надає профільні послуги в Німеччині та Іспанії. Щоправда, на європейський ринок компанія вийшла не дуже давно, в 2017 році. Згідно з інформацією з її офіційного сайту, фірма позиціонує себе одним з лідерів українського ринку новобудов. Там само підкреслено, що на всі об'єкти забудовник має повний пакет дозвільної документації та всі свої проєкти він доводить до фінішу. З деякими документами можна ознайомитися тут.

Крім комплексу будівельних робіт — від нульового циклу до висотного багатоповерхового будівництва — компанія «Строїтель-П» надає послуги проєктування інтер'єрів та виконання ремонтів «під ключ» (актуально для інвесторів, які купили нерухомість у комплексах забудовника).

Серед найбільш значущих і великих об'єктів, що їх реалізувала компанія «Строїтель-П»:

 • Висотки на вулиці Погребняка (Дніпро).
 • Багатоповерхівка на Лазаряна, 22 (Дніпро).
 • 5-секційний ЖК «САЛЮТ» (Дніпро).
 • Житловий комплекс Sherwood (Київ).
 • ЖК PANORAMA (Дніпро).
 • 8-секційний комплекс «Жукоffський» (Дніпро).
 • З комерційних проєктів: водно-лижний комплекс SENTOSA Cable Park та ресторан-броварня «Барон Разгуляєff». Обидва розташовані в Дніпрі.

Фото: shutterstock

Наразі забудовник «Строїтель-П» зайнятий реалізацією таких новобудов (всі — в Дніпрі):

 • ЖК «Грані»: 2 будинки вже споруджені.
 • ЖК на вул. Гончара: зводяться 2 будинки.
 • ЖК Bartolomeo Resort Town: 2 будинки споруджені, 2 в процесі та ще пара — в проєкті.

Хто власник компанії «Строїтель-П»?

За інформацією сервісу YouСontrol, приватне будівельно-монтажне підприємство «Строїтель-П» зареєстроване в Дніпрі. Кінцевим бенефіціаром вказана Тетяна Федорівна Попова, яка є єдиною власницею фірми. Уповноваженими особами записані Олександр Савицький і Віктор Іванович Попов. Останній, за інформацією з відкритих джерел, і є «батьком» «Строїтель-П», а ще — чоловіком офіційної власниці компанії. Ознайомитися з біографією Віктора Попова можна, наприклад, тут.

Відгуки інвесторів: що кажуть про компанію «Строїтель-П» клієнти

У Google-відгуках компанія має середню оцінку 4,2. З доброго: інвестори хвалять «Строїтель-П» за уважне ставлення до клієнтів і називають компанію кращим забудовником Дніпра. Серед негативних відгуків переважають нарікання на погану звукоізоляцію, затягнуте вирішення проблем з недоробками (більше 1,5 років) або їх доробка в форматі «і так піде», невідповідність реальності картинці, представленій на візуалізаціях.

FAQ

Чи пропонує компанія «Строїтель-П» знижки під час купівлі нерухомості?

Така можливість є. Згідно з інформацією з офіційного сайту «Строїтель-П», за придбання житла площею понад 150 м2 покупці можуть зекономити — на такий випадок забудовник передбачив індивідуальні знижки. Також накопичувальна програма знижок працює на перспективу, для участі в майбутніх проєктах компанії.

Які проєкти зараз реалізує забудовник «Строїтель-П» за кордоном?

Серед таких житловий комплекс Skyline у Бечичах (Чорногорія). Вартість апартаментів тут починається з 2500 євро за «квадрат». Почали зводити комплекс у січні 2019-го, а планують ввести в експлуатацію до кінця поточного року.

Житло в яких комплексах в Україні продає «Строїтель-П»? Скільки коштуватиме купити квартиру?

Станом на жовтень 2021-го забудовник пропонує придбати квартиру в таких новобудовах (всі розташовані в Дніпрі):

 • Bartolomeo Resort Town: мінімальна вартість квадратного метра — 31 750 грн. Ціни на квартири стартують від 999 тис. грн. Введення в експлуатацію: 1-й квартал 2019 року.
 • ЖК «Грані»: вартість «квадрата» починається з 19 100 грн. Ціни на квартири: однокімнатні — від 856 тис. грн., двокімнатні — від 1 млн 271 тис. грн., трикімнатні — від 1 млн 690 тис. грн. Введення в експлуатацію: 3-й квартал 2020 року.
 • ЖК на вул. Олеся Гончара: запланована дата здачі будинку — 2-й квартал 2022-го.

Читай також: «KADORR Group під прицілом: що відомо про забудовника, його власників, реалізовані проєкти та які відгуки залишають інвестори».