LEV Development: портрет забудовника, з яким варто познайомитися інвестору

|

5 хв читання

|

195

Фото: shutterstock

На рахунку цього забудовника не так багато перемог і реалізованих проєктів, та його ім’я вже відоме, а історією і діяльністю компанії активно цікавляться інвестори. Ми теж вирішили познайомитися ближче з LEV Development, зібрали інформацію про забудовника і склали його сукупний портрет

Будівельна компанія LEV Development: коротка біографія забудовника

LEV Development розпочала діяльність в 2015 році. Рідне місто компанії — Львів. Також молодий і амбітний забудовник веде будівництво в Івано-Франківську, Буковелі, Яремче, Києві. У продуктовому портфелі представлені не лише житлові комплекси, а й інвестиційні проєкти, а також комерційна нерухомість. Наприклад, компанія «ЛЕВ Девелопмент» побудувала Premier Resort Hotel у с. Поляниця. Також серед реалізованих об’єктів клубний будинок GENEVA, ЖК OBRIY і OBRIY 2, житлові комплекси HYGGE і SHUTTLE. Всі вони розташовані у Львові.

Список нагород у забудовника LEV Development короткий, проте наявний:

 • Лауреат премії «Кращий проєкт комфорт-класу» в 2018 році.
 • Відзнаки для ЖК GENEVA і за результатами аудиту ринку нерухомості Львова і Львівської області в 2018 році.

Також варто зазначити, що компанія є учасником Асоціації західноукраїнських забудовників.

Згідно з інформацією з офіційного сайту «ЛЕВ Девелопмент», забудовник споруджує висотки під гаслом «Любов у кожному квадратному метрі» та будує «не бездушні коробки, а нерухомість з філософією». Там само розкривається таємниця ефектної назви компанії: «”ЛЕВ” — абревіатура від Life — життя, Energy — енергія, Victory — перемога». Мета, з якою засновники LEV Development виводили компанію на український будівельний ринок, — змінювати світ завдяки застосуванню глобального досвіду локально. Простими словами, пристосовувати міста до потреб їхніх мешканців завдяки спорудженню сучасних і комфортних будинків. Наскільки цей задум зміг втілити забудовник,  вирішувати його поточним клієнтам і містянам, які живуть поряд з ЖК від «ЛЕВ Девелопмент».

Фото: lev-development.com.ua

Хто володіє будівельною компанією LEV Development?

За даними сервісу «Опендатабот», кінцевими бенефіціарами ТОВ «ЛЕВ Девелопмент» є Василь Васильович Левицький і Олександр Борисович Островський, кожному з яких належить 50% компанії. Директором вказаний Василь Левицький. Розмір статутного капіталу — 1 000 000 грн., розмір активів станом на 2020 рік — 320 755 700 грн. Зареєстрована компанія, як ми вже зазначали вище, у Львові.

Фото: lev-development.com.ua

Фото: lev-development.com.ua

У Львові компанія «ЛЕВ Девелопмент» реалізує такі житлові комплекси:

 • ЖК PERFECT LIFE
 • ЖК FEEL HOUSE
 • ЖК ARTHOUSE park
 • Таунхауси RENAISSANCE
 • Апарт-комплекс Lev City
 • ЖК OBRIY 3
 • ЖК SILENT PARK

В Івано-Франківську забудовник займається апарт-комплексом CITYZEN Ya, а на просторах Києва в нього поки одне творіння — житловий комплекс LIFE STORY. В останнього з біографією не все так добре, як хотілося б інвесторам. Справа в тому, що призначення земельної ділянки, згідно з дозвільною документацією, — «для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва».

Що говорять про забудовника «ЛЕВ Девелопмент» на форумах і в новинах?

На адресу забудовника, як і будь-якої іншої компанії, спрямовані як позитивні, так і негативні відгуки клієнтів. Хвалять LEV Development переважно за вигідні ціни, привітність і контактність персоналу, добре розташування і загальну якість житла. Що стосується негативу, то докоряють забудовнику за гучний піар, велику різницю між обіцянками на старті та результатом на фініші. Крім нестачі паркомісць, зон барбекю, систем входу на територію ЖК за картками, шкіл і дитячих садків інвестори відзначають високу щільність забудови з можливістю вітатися з сусідами через балкон, погану звукоізоляцію і високі ціни в керуючої компанії (вона в «ЛЕВ Девелопмент» власна).

FAQ

За скільки можна придбати квартиру в ЖК від компанії LEV Development?

Поточні ціни на квартири від компанії «ЛЕВ Девелопмент» такі:

 • ЖК LIFE STORY: від 27 900 грн. за 1 м2.
 • ЖК PERFECT LIFE: від 18 200 грн. за 1 м2.
 • ЖК FEEL HOUSE: від 25 700 грн. за 1 м2.
 • ЖК ARTHOUSE park: від 25 300 грн. за 1 м2.
 • Апарт-комплекс Lev City: від 85 100 грн. за 1 м2.
 • ЖК OBRIY 3: від 23 000 грн. за 1 м2.

У забудовника є власна програма знижок, учасники якої можуть зекономити на купівлі житла від 0,5 до 5%.  

Чи можна придбати житло від компанії «ЛЕВ Девелопмент» у розтермінування?

Така можливість є. Розмір початкового внеску — щонайменше 30% від вартості нерухомості.

Як отримати знижку під час купівлі квартири в забудовника LEV Development?

Мінімальну знижку за дисконтною програмою LEV Club у розмірі 0,5% від ціни житла можна отримати за першу консультацію щодо купівлі нерухомості. Знижку 3% компанія надає після купівлі першої квартири, а максимальні 5%, як зазначено на сайті «ЛЕВ Девелопмент», доступні лише тим, хто «пройшов вогонь, воду і мідні труби» із забудовником.

Також читай: «Компанія Geos: що і де споруджує забудовник, яку славу він має в інвесторів».