Манхеттен побив рекорд за операціями з елітною нерухомістю

|

1 хв читання

|

66

Фото: googleusercontent.com

Незважаючи на пандемію, показники сегмента преміальної нерухомості Манхеттена досягли рекордних позначок — вже до вересня в «історичному ядрі» Нью-Йорка продали елітного житла на 11,4 млрд доларів

За результатами щотижневого звіту інвестиційного агентства Olshan Realty, на який посилається The Real Deal, з січня поточного року в сегменті елітної нерухомості Манхеттена уклали угод на сумму 11,4 млрд доларів. Незважаючи на те, що до кінця року досить багато часу, поточні показники ринку вже на 100 млн доларів перевершують 2014 рік, коли було встановлено попередній рекорд.

Чим живе ринок елітної нерухомості Манхеттена сьогодні

Минулого тижня найдорожчою угодою, укладеною щодо ВІП-житла на Манхеттені, став продаж кондомініума за ціною 27 млн доларів. Площа об'єкта становить 380 м2, а розташований він навпроти Центрального парку. Всього угод у зазначений період було 27, середня їхня вартість дорівнює 6 млн доларів, а середній термін експозиції вакантних будинків і квартир — 680 днів.

За даними аналітиків консалтингової компанії Knight Frank, покупці елітного житла помітно збільшили свою ринкову активність у поточному році. Так, у першому півріччі 2021-го, якщо порівнювати з аналогічним періодом 2019 року, приріст у сегменті на ключових світових ринках склав 52%.

Джерело: therealdeal.com