На Микільській Слобідці продовжили скандальне будівництво нового ЖК

|

1 хв читання

|

62

Фото: photographers.ua

Незважаючи на протести місцевих жителів і арешт ділянки, будівництво в захисній зоні Дніпра відновили

За повідомленням активіста Олега Симороза, який поділився новиною в профілі на «Фейсбук», забудовник, всупереч чинним заборонам і опору громадськості, повернув техніку на берегову лінію Дніпра, щоб відновити будівельний процес. У пості зазначається, що для такого маневру компанія використала громадське паркування і знесла встановлені комунальними службами барикади.

У чому суть конфлікту

Ділянка, на якій нібито хочуть побудувати дитячий садок, про що говорить паспорт об'єкта, розташована на території парку «Микільська Слобідка». Земля належить до захисної смуги Дніпра, тому будівництво на цих територіях за законом заборонене. Разом з тим активісти зазначають, що проєкт дитячого садка є лише прикриттям, бо в поштові скриньки прилеглих будинків кидають рекламні буклети про будівництво нового житлового комплексу Sundance. На Микільсько-Слобідській, 7/9 свого часу хотіли спорудити 3 висотки по 25 поверхів кожна, проте суд заборонив скандальне будівництво, після чого земельна ділянка опинилася під арештом.

У вересні будівництво на Микільській Слобідці відновили, жителі знову вийшли на протести і на їх вимогу комунальні служби встановили на в'їзді бетонні блоки, щоб перегородити дорогу техніці. 30 вересня будівництво призупинили, а паркан навколо будівельного майданчика демонтували.

Джерело: the-village.com.ua