Найдорожча в світі: в Римі продадуть віллу з фрескою Караваджо

|

1 хв читання

|

55

Фото: Mansion Global

Резиденцію XVI століття виставлять на аукціоні на початку 2022 року. Очікується, що угода стане найдорожчою в історії

18 січня 2022 року в Італії виставлять на продаж унікальний об'єкт нерухомості, про що повідомив уряд країни. Йдеться про римську віллу XVI століття, стелі якої прикрашає робота самого Мікеланджело да Караваджо. Мінімальна цінова планка, з якої стартуватимуть торги, — 471 мільйон євро. Якщо віллу придбають навіть за цю вартість, угода стане найдорожчою в історії.

Чим унікальний будинок, який планують продати

Віллу «Аврора» звели в кінці XVI століття для кардинала Франческо Марія дель Монте. Перший власник використовував резиденцію як мисливський будиночок. Ближче до ХХ століття вілла перейшла у власність римського уряду. У той період обірвалася доля багатьох історичних споруд, проте «Аврора» вціліла завдяки фресці Караваджо, яка прикрашала її стелі з 1597 року.

Крім 3-метрової фрески з Юпітером, Нептуном і Плутоном вілла зберегла у своїх стінах інші цінні витвори мистецтва. Наприклад, тут представлена ​​стельова фреска Гверчино.

Повідомляється, що площа резиденції дорівнює 2800 квадратним метрам, а загальна вартість витворів мистецтва на її території в 2010 році оцінювали в 670 мільйонів євро.

Джерело: realestate.24tv.ua