Несподівана знахідка: британка знайшла цінну картину під час прибирання будинку

|

1 хв читання

|

97

Фото: DR/Dreweatts

Звичайнісіньке прибирання на горищі обернулося цінною знахідкою орієнтовною вартістю в 270 000 євро

Власниця одного зі старовинних особняків у Британії вирішила навести лад на горищі перед продажем будинку і натрапила на справжній скарб — загублену роботу відомого художника Джованні Баттісти Тьєполо.

За словами щасливої британки на ім'я Генрієтта Сітуелл, картину вона знайшла випадково. Полотно XVIII століття зберігалося на горищі будинку поблизу Таустера, що дістався їй у спадок. Робота була в упаковці, тому дівчина не відразу зрозуміла, що тримає в руках. Тільки після розпакування знахідки Генрієтта згадала сімейну історію про те, як творіння Тьєполо з'явилося в будинку і... безслідно зникло. Картину свого часу купив дідусь дівчини, та незабаром цінне придбання немов розчинилося в повітрі, його ніхто не міг знайти.

Що буде з картиною?

Генрієтта не має наміру залишати картину в особистій колекції. Дівчина вже встигла показати полотно експертам, які підтвердили справжність роботи і попередньо оцінили її в 270 000 євро. Повідомляється, що незабаром артоб’єкт виставлять на аукціон, який пройде в форматі відкритих торгів.

Джерело: connaissancedesarts.com