Огляд ЖК «Скай Сіті Плюс» в Одесі: комфорт, безпека та інноваційність

|

3 хв читання

|

263

Фото: budova.ua

Одеський ЖК «Скай Сіті Плюс» подарує майбутнім мешканцям комфортне і безпечне життя. Проєкт розроблений з урахуванням інноваційних технологій. Зокрема, в комплексі передбачена вбудована система рекуперації повітря і самостійне управління мікрокліматом, на кожному поверсі знаходяться бокси для зберігання речей, територія обладнана стоянками для велосипедів і баками для роздільного збору сміття. Отже, в ЖК є все, що задовольняє потреби сучасної людини

Хто будує?

Працює над проєктом компанія «Будова». Її місія — робити сучасне житло доступним кожному. Компанія реалізувала більше 25 проєктів у Одесі. 

Загальна інформація про житловий комплекс

ЖК «Скай Сіті Плюс» — проєкт від забудовника, який розвиває ідею практичного і комфортного житла. Згідно з планом, буде споруджено два 15-поверхових будинки комфорт-класу.  

Територія ЖК буде закритою від сторонніх, що подарує безпеку майбутнім мешканцям, а внутрішній двір з дитячими і спортивними майданчиками не буде перетинатися з автомобільними дорогами. На перших поверхах комплексу передбачені комерційні приміщення під магазини, кав'ярні, салони краси, спортивні та освітні установи. У кроковій доступності знаходиться парк імені Горького з кінотеатром, льодовою ковзанкою, кафе та атракціонами. Неподалік працює безліч навчальних закладів.

Поблизу комплексу розташований ТРЦ City Center, де ти знайдеш магазини одягу, техніки, спортивних і дитячих товарів, супермаркет «Сільпо», ресторани і фастфуди, а також боулінг, кінотеатр і дитячий розважальний центр.  

Зайнятися спортом можна на спортивному майданчику комплексу або в клубі Sport Life з басейном у 5 хвилинах їзди на авто. До дитячої лікарні №6 і центру первинної медико-санітарної допомоги №16 близько 3–5 хвилин на машині.

За 15 хвилин їзди знаходиться море.  

Розташування  

ЖК «Скай Сіті Плюс» будують на вул. Варненська, 27а/2 у Київському районі Одеси. У кроковій доступності — парк Горького, торговельні та розважальні центри і транспортні розв'язки із зупинками громадського транспорту.

Фото: vn.com.ua

Чим відрізняється проєкт?

 • Особливістю комплексу є використання сонячної енергії для нагрівання води, що допоможе не тільки заощадити на рахунках, а й подбати про екологію.
 • На першому поверсі передбачені квартири для людей з обмеженими можливостями.
 • Мікрокліматом і витратами на комунальні послуги ти зможеш керувати сам.
 • Територія комплексу буде з паркуванням для велосипедів і баками для роздільного збору сміття. 
 • Для зберігання своїх речей ти можеш орендувати бокси на кожному поверсі, а коляску, самокат або дитячий велосипед можна залишити в окремому приміщенні. 

Фото: vn.com.ua

Фото: vn.com.ua

Яке житло можна придбати в ЖК?

 • 1-кімнатні квартири площею від 34 до 58 м2.
 • 2-кімнатні квартири від 60 до 74 м2.
 • 3-кімнатні квартири від 80 до 96 м2.

Цінова політика: скільки коштують квартири в ЖК?

 • 1-кімнатні площею 34 – 58 м2 — від 796 тис. грн., 22 050 – 24 550 грн./м2. 
 • 2-кімнатні площею 60 – 74 м2 — від 1,33 млн грн., 21 750 – 24 550 грн./м2. 
 • 3-кімнатні площею 80 – 96 м2 —  від 1,76 млн грн.,  21 900 – 23 650 грн./м2. 

Тебе також може зацікавити наш матеріал: «Чи варто панікувати: що робити інвестору, якщо забудовник затягує здачу будинку».

Більше оглядів новобудов у різних містах України можна знайти тут.