Огляд ЖК «Оскар» в Одесі: чудові морські пейзажі, безпека і зелена територія для комфортного життя

|

3 хв читання

|

227

Фото: budova-mk-group.com

Як добре, коли все, що треба, розташоване поряд: магазини, кафе, аптеки, навчальні заклади, салони краси, сквери і навіть пляжі. А в ЖК «Оскар» крім цих переваг з вікон відкриваються морські краєвиди, які надихатимуть мешканців і даруватимуть чудовий настрій

Хто будує?

Забудовник «Будова» — одна з найбільших будівельних компаній на півдні України, лідер житлового будівництва в Одесі. «Будова» завоювала довіру тисяч одеських родин і звела понад 60 об'єктів, більшість з яких — житлові комплекси.  Її місія — робити сучасне житло доступним кожному. В Одесі компанія реалізувала більше 25 проєктів. 

Загальна інформація про житловий комплекс «Оскар»

ЖК «Оскар» являє собою 24-поверхову будівлю, розділену на 5 секцій. Розташований він у Приморському районі Одеси, біля берегів Чорного моря.

Нижні поверхи відведені під комерційні об'єкти: магазини, кафе, аптеки, офіси, салони краси та фітнес-центри.  

Навколо є вся необхідна інфраструктура: поліклініка, аптеки, поштові та банківські відділення, банкомати, супермаркети, кафе, ресторани та ін. За 3–4 хвилини пішки від комплексу знаходяться зупинки трамвая №5 і маршруток №4, №208.

У кроковій доступності розташовані супермаркети «Сільпо», «Таврія B» і «Обжора». Трохи далі, за 5–8 хвилин на авто, — супермаркети «Овен», «АТБ» і «Гурман Фуршет», ТРЦ Fontan Sky Center.  

Якщо ти полюбляєш домашні продукти, за 9 хвилин автомобілем працює ринок «Привоз».

За декілька хвилин на авто можна доїхати до навчальних закладів для різних вікових категорій: дитячих садків, шкіл, університетів, академій.

Спортивний зал «Мистраль» знаходиться за 5 хвилин ходи. Побігати можна в сквері Небесної Сотні. Для любителів екстриму за 9 хвилин на авто розташований скалодром на Трасі здоров'я. Поплавати та позасмагати можна на пляжі «Собачий» за 15 хвилин від комплексу.  

Розташування  

Адреса ЖК: проспект Гагаріна, 9, Приморський район, Одеса.

Комплекс розташований в історичному центрі Одеси, поруч з Французьким бульваром, Одеською кіностудією, Одеською студією мультиплікації та Музеєм кіно.  

Фото: budova-mk-group.com

Чим вирізняється проєкт?

  • З вікон квартир власники зможуть насолоджуватися захоплюючими морськими пейзажами.
  • Зовнішня тришарова фасадна система, що вважається візитною карткою будівельної компанії, дає можливість зберігати вдома комфортну температуру як влітку, так і взимку.
  • Територія за концепцією «без авто і сторонніх» — озеленена і облаштована зонами для сімейного відпочинку, дитячим і спортивним майданчиками.
  • Цілодобова охорона, яка дбатиме про безпеку мешканців. 

Фото: budova-mk-group.com

Яке житло можна придбати в ЖК?

  • 1-кімнатні квартири площею від 32 до 62 м2.
  • 2-кімнатні квартири від 70 до 87 м2.
  • 3-кімнатні квартири від 95 до 106 м2.

Цінова політика: скільки коштують квартири?

  • 1-кімнатні площею 32 – 62 м2 — від 1,18 млн грн., 30 900 – 51 100 грн./м2. 
  • 2-кімнатні площею 70 – 87 м2 — від 2,41 млн грн., 29 550 – 51 100 грн./м2. 
  • 3-кімнатні площею 95 – 106 м2 — від 3,4 млн грн., 32 250 – 45 700 грн./м2.