Perfect Group: детальний огляд забудовника і відгуки інвесторів

|

3 хв читання

|

215

Фото: shutterstock

Perfect Group під своїм ім'ям об’єднує понад 30 компаній в будівельній галузі. Розповідаємо детальніше про забудовника: діяльність, проєкти, позитивні та негативні сторони, ціни на житло і відгуки покупців

Компанія Perfect Group: історична довідка

1991 — рік реєстрації Perfect Group. Наразі в її складі 30 компаній. В 2010 році Perfect Group почала будівництво житлових і промислових об'єктів.

У портфоліо забудовника 31 будинок у 13 ЖК. Компанія реалізувала проєкти в Києві, Одесі, Чернігові, Київській області. Perfect Group велику увагу приділяє плануванням квартир, розділяє їхню площу на функціональні зони.

На чому спеціалізується забудовник Perfect Group?

 • Фінансує об’єкти будівництва.
 • Здійснює операції з нерухомістю. 
 • Учасник виставкових форумів «Доступне житло від держави для людини, від ідеї до квартири» і державної програми «Доступне житло».

Кому належить Perfect Group?

За інформацією на сайті epravda.com.ua, Perfect Group насправді володіє народний депутат Дмитро Ісаєнко (фракція «Опозиційна платформа — За життя»). На офіційному ж сайті групи компаній відомостей про власників і керівників немає — тільки загальна інформація.

Perfect Group часто заходить у проєкти інших девелоперів як партнер. Компанія Ісаєнка зводить житло спільно з «Київміськбудом», Citex Development, «Ліко-Холдингом», але найбільше — з SAGA Development.  

Фото: epravda.com.ua

Які проєкти реалізує Perfect Group?

 • ЖК Terracotta
 • ЖК Rusaniv Residence
 • ЖК «Вудсторія»
 • ЖК POLARIS Home&Plaza
 • Клубний будинок LA MANCHE
 • ЖК «Новий Поділ»

Фото: perfect-group.ua

Портфоліо забудовника: які ЖК вже реалізовані Perfect Group

 • ЖК «Лебединий»
 • ЖК «П'ятий квартал»
 • Клубний будинок The Garden
 • ЖК «Поліський»

Фото: perfect-group.ua

Переваги Perfect Group

Компанія гарантує високу якість будівництва об'єктів житлового і нежитлового фонду завдяки об’єднаній команді фахівців із різних галузей: архітектури, інженерії, проєктування і супроводжувального сервісу.

Згідно з даними порталу ktostroit.com, на рахунку забудовника немає проблемних об’єктів. Середня затримка здачі в експлуатацію — 2 місяці (це непоганий показник для Києва), проте деякі ЖК здавалися і з більшою затримкою (понад рік).  

Відгуки про Perfect Group

Відгуки різні: є покупці, які повністю задоволені роботою компанії та умовами життя у ЖК. Інші скаржаться на несвоєчасну здачу об’єктів, проблеми з підключенням до комунікацій, а є навіть такі, хто сумнівається в професійності будівельників, адже неодноразово бачили робітників, які пиячили на будівництві. Щодо підключення до комунікацій у «Гуглі» є декілька відгуків, що житловий комплекс було введено в експлуатацію майже своєчасно, покупцям навіть видали ключі, але воду до будинку було подано тільки за 9 місяців. Загальний рейтинг компанії за відгуками в Google — 3,3.

FAQ

Об’єкти якого класу реалізує Perfect Group, ціни на них?  

У досьє компанії нерухомість бізнес-, комфорт- і економкласу.  

Наприклад, вартість 2-кімнатної квартири (площа 67 – 85 м2) комфорт-класу в ЖК «Лебединий» — від 2,39 млн грн., 31 350 – 36 550 грн./м2.  

Ціна на 1-кімнатні квартири бізнес-класу (площа 38 – 91 м2) в ЖК Rusaniv Residence — від 1,67 млн грн., 39 350 – 64 850 грн./м2.  

Чи діють у Perfect Group акції?  

Компанія пропонує інвесторам спеціальні умови розтермінування, що діють у конкретний період часу. Усі умови акцій варто уточнювати на сайті забудовника.  

Максимальна затримка здачі об’єктів Perfect Group у експлуатацію?  

Найбільш тривала затримка — в ЖК «Вудсторія», 3-тя черга: 15 місяців. Якщо ж розглядати всі об’єкти компанії з позиції своєчасної здачі/затримки у відсотковому співвідношенні, вийде 69% і 31% відповідно.  

Більше прозорих оглядів українських забудовників шукай у рубриці «Новобудови». Ознайомитися з усіма житловими комплексами, вибрати забудовника і квартиру мрії можна в нашому каталозі DimDim.