Позапланова перевірка забудовника: в КП «Спецжитлофонд» проводять аудит

|

1 хв читання

|

60

Фото: 12kanal.com

Перевірка комунального підприємства проводиться з 1 жовтня по 12 грудня поточного року

Департамент внутрішнього контролю та аудиту Київради доручив провести аудит комунального підприємства з утримання і експлуатації житлового фонду спеціального призначення «Спецжитлофонд», пише видання «КиевVласть» з посиланням на відповідний документ, зареєстрований 30 вересня. Члени аудиторської групи перевірять результативність і ефективність фінансово-господарської діяльності підприємства.

Що передувало перевірці

КП «Спецжитлофонд» причетне до кількох скандальних будівництв столиці. Так, компанія має намір звести 85-метрові висотки на ділянці, що частково перебуває в прибережній захисній смузі озера Корольок (Дарницький район). Дозвіл на проєктування ЖК вже виданий КМДА, а ділянка знаходиться в користуванні «Спецжитлофонду» з 2020 року. Ще один скандальний об'єкт, яким займається компанія, — ділянка на вул. Іоанна Павла II, 9а в Печерському районі, де планують звести новий житловий будинок на місці старої споруди. Вказану землю забудовник отримав ще до надання затвердженого детального плану території, а містобудівні умови і обмеження — без прав на земельну ділянку (вони були отримані пізніше).

Минулого місяця правоохоронні органи провели обшуки в помешканнях керівного складу КП «Спецжитлофонд». Заходи проводилися в межах слідства за справою, яку завели за підозрою в привласненні коштів зі столичної казни під час виконання будівельних і монтажних робіт на об'єктах соціальної інфраструктури в 2019 – 2020 роках. За попередніми підрахунками, з міського бюджету зникло в невідомому напрямку 30 млн грн.

Джерело: kievvlast.com.ua