РНБО повернули ділянку під забудову біля станції метро «Сирець»

|

1 хв читання

|

92

Фото: wikipedia.org

На місці зелених насаджень планують побудувати багатоквартирний житловий комплекс із підземними паркінгами

Земельна ділянка площею 1,5 гектара повернулася у власність РНБО за рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва. Останній визнав протизаконним і скасував розпорядження Київради «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою на вул. Щусєва в Шевченківському районі Києва апаратом РНБО», прийняте в травні 2019-го.

Апарат РНБО отримав у користування ділянку, що прилягає до станції метро «Сирець», ще в 2009 році, за рішенням Київської міської ради. Тоді призначення землі змінили із зони зелених насаджень загального користування на територію під багатоповерхову житлову забудову. Згідно з планом, на ділянці повинен був з'явитися комплекс висоток з підземними паркінгами, магазинами та іншими об'єктами міської інфраструктури.

У 2019 році КМДА провела обстеження ділянки на вул. Щусєва і прийняла рішення позбавити РНБО наданих раніше прав. Причиною розпорядження стало невикористання земельної ділянки за її цільовим призначенням. У відповідь на заборону апарат РНБО подав скаргу в суд на дії Міськради. Розгляд тривав два роки, а його розв'язкою стало повернення земель позивачеві.

Джерело: the-village.com.ua