Серед українців можливе зростання попиту на квартири у прибуткових будинках: думка експерта

|

2 хв читання

|

229

Фото: shutterstock

Прибуткові будинки пропонують мешканцям готельне обслуговування: рум-сервіс, прибирання номера, кафе та фітнес-центри прямо на території. Керуючий партнер компанії INSPI Development Володимир Семенцов припускає, що до 2025 року попит на такий тип житла зросте щонайменше вдвічі

Станом на 2021 рік, прибуткові будинки користуються популярністю у 10% орендарів. Найбільший попит вони мають у великих містах.

Як зазначає експерт: «До 2025 року кількість прибуткових будинків може збільшитися в Україні до 30. Якщо зараз доступно близько 1000 номерів, через кілька років їхня кількість збільшиться до 3000. Левова частка буде сконцентрована в Києві (більше 40%), Львові та Одесі».

Чим прибуткові будинки приваблюють українців?

Головна перевага такого типу житла – можливість отримати готельний рівень обслуговування. Винаймаючи квартиру в такому будинку, орендар отримує рум-сервіс, прибирання, рецепшн, закриту територію, паркінг, оплату комунальних послуг. Всі ці функції виконує управляюча компанія. В комплексах є власна інфраструктура: магазини, кав'ярні та фітнес-центри.

Вартість оренди таких апартаментів у середньому вища на 30-40%, ніж оренда звичайної квартири.

Джерело: «Сьогодні».