«Спецжитлофонд» у фокусі: на чому спеціалізується і які проєкти реалізує

|

3 хв читання

|

704

Фото: shutterstock

Сьогодні в нашому полі зору забудовник «Спецжитлофонд», який на ринку з 2001 року. Поговоримо про його діяльність, реалізовані об’єкти, ціни на них і відгуки інвесторів

«Спецжитлофонд»: історична довідка

Комунальне підприємство «Спецжитлофонд» було створене 1 березня 2001 року. Забудовник підпорядковується Департаменту будівництва і житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації.

Розпочинала компанія з реконструкції міських гуртожитків, а в 2004 році вона стала реалізовувати перші проєкти зі спорудження житлових будинків.

Портфоліо забудовника: які ЖК реалізовані «Спецжитлофонд»

За роки роботи «Спецжитлофонд» реалізував більше 45 проєктів. Сюди входить спорудження житлових будинків, а також реконструкція і капітальний ремонт гуртожитків. 

Наразі реалізуються такі ЖК від «Спецжитлофонд»: 

  • ЖК Silver House.
  • ЖК на вул. Кольцова, 24а.
  • ЖК Forest.
  • ЖК «Рідне місто».

Здані ЖК від забудовника «Спецжитлофонд»: 

  • Клубний будинок на вул. Дмитрівській, 6019.
  • ЖК на вул. Підвисоцького, 4в.
  • ЖК на вул. Гарматній, 20.

Фото: kiev.krysha.ua

На чому спеціалізується «Спецжитлофонд»?

Компанія надає широкий спектр будівельних послуг: робота в якості замовника ремонту, реконструкція, будівництво житлових будинків і споруд, залучення інвестицій для фінансування ремонту і реконструкції, будівництво нежитлового фонду, паркінгів тощо. 

Відгуки інвесторів про забудовника «Спецжитлофонд»

Клієнти компанії скаржаться на затримки в здачі об’єктів. Наприклад, один з будинків ЖК «Рідне місто» обіцяли здати в 2018 році, а насправді досі споруджують. 

Друга проблема в тому, що купити квартиру безпосередньо в забудовника з прозорим договором і зазначеною в ньому повною вартістю неможливо. Тільки через підозрілі схеми з незрозумілими папірцями, де вказана лише частина сплаченої суми.

FAQ

Яка ціна квартир від забудовника «Спецжитлофонд»?

Вартість квартир у ЖК Silver House (пр-т Лобановського, 74, Голосіївський район, Київ) — від 32 000 грн./м2. 

Ціна житла в ЖК Forest (перетин вулиць Шолом-Алейхема і Мілютенка, Деснянський район, Київ) — від 26 000 грн./м2. 

Які типи житла реалізує забудовник і де саме? 

«Спецжитлофонд» споруджує будинки бізнес-, комфорт- і економкласу. Географія проєктів — Київ. 

Чи були затримки в здачі об’єктів та наскільки довгі? 

Середня затримка — 11 місяців (середня затримка по Києву серед усіх забудовників — 9 місяців). Три черги в трьох ЖК, що будуються, вже затримуються в середньому на 29 місяців. Найдовша затримка — 44 місяці (ЖК «Рідне місто», перша черга).

Шукай найкрутіші ЖК у нашому каталозі новобудов. А більше оглядів українських забудовників чекають на тебе в нашій постійній рубриці «Новобудови».