ТОП-7 фільмів про переїзд і про те, як це змінює життя

|

4 хв читання

|

588

Фото: kritikanstvo.ru

Зі зміною житла зазвичай настає новий період у житті. Якщо ти давно мрієш про переїзд, але ніяк не наважуєшся, пропонуємо тобі добірку фільмів для «чемоданного настрою». Стрічки ці різних жанрів та не завжди з хепі-ендом

1

Хороший рік (A Good Year)

Мелодраму Рідлі Скотта особливо корисно переглянути тим, хто мріє змінити щось у своєму житті, адже «Хороший рік» розповідає історію про переродження.

Макс Скіннер провів усе дитинство у французькому маєтку дядька — Генрі Скіннера, відомого винороба. Та вже впродовж 30 років герой живе в Лондоні, де будує кар’єру і впевнено піднімається сходинками успіху. Макс продовжив би плисти за течією, коли б не сумна звістка про смерть дядька. Головний герой повертається до французької провінції, де жив змалку, щоб продати маєток, який дістався від родича. Через безглузду випадковість йому доводиться затриматися в містечку аж на тиждень. І саме це стає початком приємних змін — Макс Скіннер отримує змогу подивитися на своє життя в Лондоні з іншого ракурсу. 

Фото: kg-portal.ru

2

Життя спочатку (Revolutionary Road)

Фільм про мрії, бажання і прагнення кращого життя, що, як не дивно, породили конфлікт і зруйнували життя молодого подружжя. Події відбуваються в провінційному містечку, куди пара переїхала в новий дім. Їхня мета — життя в Парижі. Але не все так сталося, як гадалося. Після народження дітей життя подружжя стало звичайним, а амбіції довелося відкласти подалі. 

Психологічна драма прекрасно показує стосунки між чоловіком і жінкою, які в погоні за кращим не помічають щастя в моменті. Акторський склад блискучий — Леонардо Ді Капріо і Кейт Вінслет. 

Фото: irecommend.ru

3

Під сонцем Тоскани (Under the Tuscan Sun)

Хочеш позбутися проблем — подумай про переїзд до іншої країни та нову оселю. Письменниця Френсіс Мейс важко переживає розлучення з чоловіком і занурюється в депресію. Криза не лише зачіпає душевний стан жінки, а й позначається на творчості. Щоб допомогти Френсіс, подруги вмовляють її переїхати до сонячної Італії. Неочікувано для неї самої, в новій країні у Френсіс відкривається друге дихання. Героїня знаходить будинок своєї мрії та купує його. Вона віддає весь час ремонту старої вілли, відволікається від проблем, заводить знайомства — і зустрічає кохання. 

Фото: boltushka.forum2x2.ru

4

Готель «Меріголд». Кращий з екзотичних (The Best Exotic Marigold Hotel)

Хто сказав, що на схилі літ життя закінчується, той глибоко помиляється. Доказ цьому — трагікомедія британського режисера Джона Меддена. 

Компанія британських пенсіонерів вирішує переїхати до індійського готелю, де з ними трапляється купа пригод. Вони рятують готель від банкрутства, заводять романи і влаштовують особисте життя. Фільм для тих, хто звик вважати, що вік — нездоланна перешкода для змін. 

Фото: kino-teatr.ru

5

Іспанська англійська (Spanglish)

Фільм демонструє, як мовний бар’єр може стати на заваді втіленню планів та цілей. І буде повчальним для тих, хто відсуває вивчення іноземної мови набезрік. 

Латиноамериканська сім’я переїжджає з Мексики до США за кращим життям. Проте на новому місці Флор Морено та її рідні стикаються з фінансовими проблемами, тому роботу доводиться шукати дуже швидко. Флор не розуміє англійської, тому не може повноцінно спілкуватися з роботодавцями, які не знають її рідної іспанської. Це призводить до різних кумедних ситуацій. 

Фото: vokrug.tv

6

За законами вовків (Animal Kingdom)

Піддатися впливу чи впливати самому? Це історія про хлопця на ім’я Девід Мішо, який після смерті матері переїжджає до своїх рідних у Південній Каліфорнії. Девід дізнається, що сімейний бізнес, яким керує його бабуся, — кримінальний. Він проти волі стає частиною цього небезпечного світу. Основне питання — чи зможе головний герой змінити своїх близьких і зійти зі згубного шляху або сам буде поглинений середовищем? 

Фото: youtube.com

7

Будинок моїх кошмарів (Bethany)

Насамкінець — фільм для любителів жахів. Переїзд у новий будинок несе не лише позитивні зміни. Буває, що життя перетворюється на небезпечну пригоду з постійним напруженням і бажанням розкрити страшну таємницю, яка не дає спокійно жити. 

Після смерті матері Клер переїжджає в будинок, де пройшло її дитинство і який тепер належить тільки їй. Незабаром Клер починають переслідувати дивні видіння і кошмари, схожі на реальні спогади. Щось у помешканні явно налаштоване проти неї.

Фото: kino-teatr.ru

Ділися власною добіркою фільмів про переїзд — і ми зробимо новий огляд!