У Києві розкрили нову схему крадіжки житла в самотніх городян

|

1 хв читання

|

129

Фото: shutterstock

За три роки група шахраїв продала нерухомості на 5,5 млн гривень, для чого викрала 5 осіб. Одна з постраждалих померла

Слідчі органи завершили розслідування кримінальної справи за фактом викрадення і насильницького утримання людей з метою заволодіти їхнім майном — нерухомістю в Києві. Як повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ, фігурантами в справі є сім'я з трьох осіб, а також ще одна співучасниця. Обвинуваченим загрожує тюремний строк до 15 років і конфіскація майна, матеріали справи передані до суду.

Згідно з повідомленням пресцентру МВС, зловмисники знаходили самотніх киян, які володіли квартирами в столиці та страждали від алкоголізму або наркотичної залежності. Під приводом вигідного продажу нерухомого майна шахраї вилучали в людей документи і пропонували їм деякий час пожити в селищі на території Черкаської області, поки їхнє житло не куплять. Квартири зловмисники продавали, проте отримані гроші залишали собі, а постраждалих продовжували утримувати в заміському будинку.

За три роки жертвами групи стали п’ять осіб. Крім того, правоохоронці встановили, що одна з постраждалих померла через психологічне і фізичне насильство, яке злочинці застосовували до своїх жертв. За чотири роки фігурантам вдалося продати чотири квартири загальною вартістю 5,5 млн грн. Ще одній спробі крадіжки вдалося запобігти, вартість нерухомості в цьому випадку складала понад мільйон гривень.

Джерело: ubr.ua