У столиці дорожчає оренда: як змінилася вартість житла

|

1 хв читання

|

140

Фото: lb.ua

Причиною чергового зростання цін на оренду став початок нового навчального року. На вартість впливає якість ремонту житла, кількість кімнат, відстань до метро і район

Ціни на оренду житла в столиці мають наступний вигляд:

Однокімнатні

За ціною від 9 тис. грн. пропонують зняти на Лівобережці, Академмістечку, Борщагівці, в Солом'янському, Святошинському районах. Дорожче (10 − 12 тис. грн.) просять за житло на Лук'янівці, Дружби народів, Оболоні, Позняках, Либідській, Осокорках, ВДНГ. Квартири в безпосередній близькості від метро і з пристойним ремонтом коштуватимуть від 13 тис. грн. У центрі, на Палаці Спорту, Льва Толстого, Печерську пропонують однокімнатні вже від 15 тис. грн.

Двокімнатні

Ціна починається від 10 − 11 тис. грн. за квартири далеко від метро і з поганим ремонтом. Кращі варіанти коштуватимуть від 12 тис. грн. Квартири з ремонтом у нових житлових комплексах обійдуться дорожче. Так, у районі Лук'янівки, Голосієво, Печерську, біля з/д вокзалу їхня вартість — від 17 тис. грн. Цифри можуть сягати 30 тис. грн.

Трикімнатні

Квартиру без доброго ремонту знайдеш від 15 тис. грн. У районі Дружби народів, Оболоні, Позняків, Лук'янівки, Либідській, Осокорків, ВДНГ просять 18 − 25 тис. грн. Квартири в нових ЖК обійдуться понад 50 тис. грн. Такі ціни, наприклад, пропонують у ЖК Art Hall, «Новопечерські Липки», «Французький квартал».

Кімнати

Вартість — від 1 тис. грн. З косметичним ремонтом і біля метро коштуватимуть 3,5 − 4 тис. грн. З сучасним ремонтом — від 5 тис. грн.

Джерело: Finance.ua