У Запоріжжі пройшов INVEST FORUM, ініційований компанією Sensar

|

1 хв читання

|

66

Фото: sensar.com.ua

У межах заходу 26 експертів ринку ділилися своїми досвідом і напрацюваннями в галузі інвестування. Загалом у форумі взяли участь близько 2000 людей, яких цікавили теми особистісного і професійного розвитку, збереження і примноження капіталу

1 жовтня в запорізькому палаці спорту «Юність» пройшов масштабний форум про інвестиції, головним організатором якого стала будівельна компанія Sensar. Остання добре відома мешканцям міста своїми ЖК Comfort City, KVARTAL і нещодавно представленим клубним кварталом «Атмосфера».

Захід проходив один день. За 8 годин на сцені ДС виступили 26 досвідчених експертів, які ділилися знаннями і практичними порадами щодо інвестицій в нерухомість, криптовалюту, ресторанний бізнес, цінні папери, доменні імена, стартапи, а також щодо страхування, особистих брендів, логістики, маркетингу, біопалива та інших перспективних напрямів. Інформація була спрямована як на новачків у інвестуванні, так і на досвідчених гравців ринку, які шукають вигідні сфери для подальшого зростання.

Для чого проводили форум

Однією з головних цілей INVEST FORUM, яку ставили для себе організатори заходу, було створення в Запоріжжі прогресивного бізнес-ком'юніті підприємців та інвесторів, готових робити внесок у розвиток і формування славної історії свого міста.

Джерело: sensar.com.ua