Українці скаржаться на проблеми з реєстрацією документів на нерухомість, а шахраї користуються моментом

|

1 хв читання

|

70

Фото: liveblogspot.com

За словами замовників, вони тижнями не могли подати заяву або отримати необхідну інформацію

Українці, які бажають подати будівельні документи на реєстрацію через застосунок «Дія», нарікають на перебої в роботі сервісу, пише UBR.ua. У повідомленні наголошується, що користувачі стикаються з проблемами під час подання повідомлень про початок виконання будівельних робіт, а також отримання декларацій про готовність об'єкта до експлуатації на підставі будівельного паспорта.

За повідомленням прес-служби Мінцифри, масових проблем під час роботи з документами на порталі «Дія» відомством не помічено і громадяни можуть скористатися всіма послугами, представленими на сайті. При цьому підкреслюється, що деякі затримки в оформленні будівельної документації могли мати місце в зв'язку з ліквідацією Державної архітектурно-будівельної інспекції та запуском нового контролювального органу — ДІАМ. Наразі персонал останнього вже підключений до Єдиної електронної системи в сфері будівництва, але збої можуть повторюватися.

Шахраї не дрімають

Поки користувачі програми «Дія» розбираються з проблемами в поданні будівельної документації, на тлі несприятливої ситуації активізувалися шахраї. Під приводом того, що сервіс не працює належним чином, а подати папери до ДІАМ особисто не можна, злочинці пропонують замовникам взяти на себе оформлення документації на платній основі.

Джерело: ubr.ua