В Україні продали девелоперську компанію, що належала австрійцю — власнику СК «Уніка Життя»

|

1 хв читання

|

105

Фото: kievvlast.com.ua

Новими власниками компанії стали брати Трофименки, вихідці із Запоріжжя, відомі в столиці скуповуванням старовинних будівель і трансформацією їх у бізнес-центри

За повідомленням Антимонопольного комітету України, контроль над девелоперською компанією ТОВ «Рейтарська» відтепер належить одному з підрозділів бізнес-групи Вадима і Володимира Трофименків. Мова йде про ТОВ «Нест-Офіс Ессет Р37», в портфелі якого понад 50% голосів у вищому управлінні підприємства. Раніше контрольним пакетом акцій «Рейтарського» володів власник страхової компанії «Уніка Життя», громадянин Австрії Карл Гантенбайн Буркгард.

Водночас  у повідомленні АМКУ зазначається, що директором ТОВ «Рейтарська», зареєстрованого в Києві, записаний Юрій Кушнір. Останній є співзасновником і співвласником юридичної контори «Кушнір, Яким'як та Партнери», а також компанії «Телебей», яка веде діяльність у Львові.

«Нест Офіс Ессет Р37»: коротке досьє

Компанія «Нест Офіс Ессет Р37», що належить братам Трофименкам, зареєстрована в січні 2021 року. За даними сервісу YouСontrol, 89% товариства з обмеженою відповідальністю належить Ксенії Трофименко (дочка Володимира Трофименка). Решта 11% підприємства — в руках ТОВ «КУА" Контадор"», ключового бенефіціара якого кілька років тому пов'язували з народним депутатом Валентином Наливайченком.

Джерело: kievvlast.com.ua