Вже скоро: в Україні контролюватимуть дотримання маскового режиму через камери відеоспостереження

|

1 хв читання

|

125

Фото: shutterstock

Піонерами в пілотному проєкті, ініційованому ВООЗ і схваленому Міністерством охорони здоров'я, стануть Київ і ще один мегаполіс країни

За повідомленням головного санітарного лікаря країни, заступника міністра охорони здоров'я Ігоря Кузіна, вже в листопаді в двох найбільших містах України встановлять відеокамери, через які буде вестися моніторинг дотримання маскового режиму і безпечної дистанції, встановленої на час карантинних заходів. Тестувати пілотний проєкт серед перших будуть Київ, а також Харків або Дніпро.

Що будуть відстежувати?

Повідомляється, що камери будуть в автоматичному режимі встановлювати, який відсоток громадян порушує правила карантину. Запустять моніторинг не раніше 1 листопада, а перші результати можна буде отримати вже за пару тижнів після запуску камер. Ігор Кузін зазначив, що відеоспостереження дозволить встановити лише загальний відсоток порушників правопорядку, але разом з тим нагадав, що за ігнорування протиепідемічних вимог передбачено адміністративне покарання, тому їх слід неухильно дотримуватися.

Джерело: ubr.ua