Знайомимося з проєктами ЖБК «Новий дім» у Харкові: огляд ЖК на Котлова і Ньютона

|

4 хв читання

|

194

Фото: shutterstock

Плануєш придбати власну нерухомість у Харкові? Під час вивчення ринку новобудов міста зверни увагу на проєкти будівельної компанії «Новий дім» — ЖК на вулицях Ньютона і Котлова. Розповідаємо про особливості цих житлових комплексів і поточні ціни на квартири в них

ЖК «Новий дім на Ньютона»

Новобудову споруджують у Слобідському районі за адресою: вул. Ньютона, 115. Комплекс містить шість секцій по 14 поверхів кожна. Будинки відносяться до класу «комфорт». Стіни виконуються з силікатної цегли, а запас міцності висоткам дають залізобетонні армувальні пояси. Для утеплення фасаду застосовується мінеральна вата. Опалення — централізоване.

ЖК «Новий дім на Ньютона» може похвалитися розташуванням у районі міста, що активно забудовується. У безпосередній близькості є супермаркет, дитячий садок, школа, великі торгові центри і кафе, аптеки і медзаклади.

Фото: noviydom.kh.ua

Особливості житлового комплексу, на які варто звернути увагу:

 • Концепція «двір без машин»: для транспорту передбачений паркінг, що дозволяє розвантажити територію ЖК від автомобілів. Гарно, і для дітей, які граються у дворах, ризиків менше.
 • Обслуговування будинків керуючою компанією.
 • Облаштована територія. Для приємного дозвілля мешканців забудовник передбачив на території ЖК дитяче ігрове містечко з гойдалками і гірками, кілька спортивних майданчиків для прихильників здорового способу життя, а також прогулянкову зону.

Орієнтовні строки здачі будинків:

 • Будинки 1 і 2: 2022 рік.
 • Будинки 3 і 4: 2023 рік.
 • Будинок 5: 2024 рік.

Яке житло доступне для купівлі в «Новий дім на Ньютона»?

На сьогодні в житловому комплексі доступні для купівлі 132 квартири:

 • Однокімнатні площею від 41 до 52 м2.
 • Двокімнатні площею від 54 до 71 м2.

Ціна питання: скільки коштують квартири?

Мінімальну планку цін для нерухомості в цьому комплексі забудовник встановив на рівні 14 800 гривень, про що є інформація на офіційному сайті ЖБК «Новий дім». За бажання і необхідності квартиру можна купити в безвідсоткове розтермінування строком до 12 місяців. Розмір мінімального стартового внеску — 20%.

Як справи на будівництві ЖК «Новий дім на Ньютона»?

Станом на вересень 2020-го будівельники завершили монтаж вентиляційних каналів, засклили перше захоплення фасадів з боку вулиці Ньютона, побудували підвищену частину виходу на покрівлю, встановили консольні плити та розпочали утеплення фасаду. Сантехніки почали вертикальне розведення водогону, системи опалення, каналізації. Процес іде повним ходом.

ЖК «Новий дім на Котлова»

«Новий дім на Котлова» у Холодногірському районі за темпами будівництва помітно вийшов уперед. Проєктом передбачене спорудження чотирьох секцій, ступінь готовності яких у відсотковому вимірі такий:

 • Секція 1: 100%.
 • Секція 2: 98%.
 • Секція 3: 87%.
 • Секція 4: 32%.

Житловий комплекс будують по вулиці Великій Панасівській, 76 (колишня Котлова). Він також відноситься до класу «комфорт». Споруджують будинки з цегли, для утеплення стін використовуються 15-міліметрові плити мінеральної вати. Віконні блоки — двокамерні, з енергозберігальними характеристиками. Для автотранспорту мешканців передбачений наземний паркінг під дахом, він вже введений в експлуатацію. Спортивні та дитячі майданчики в ЖК теж будуть — благоустрій території (яка, до речі, перебуває під охороною) забудовник запланував.

Що ж до плюсів розташування і зовнішньої інфраструктури, то поряд з ЖК є спортивний комплекс із басейном, школа, дитяча лікарня, ринок, магазини і супермаркети. Майдан Свободи — лише за 1,5 км. Дістатися до потрібної точки міста, якщо немає власного авто, можна на маршрутці чи трамваї: зупинки громадського транспорту поруч. До найближчих станцій метро «Південний вокзал» і «Центральний ринок» йти близько 15 хвилин.

Фото: noviydom.kh.ua

Яке житло доступне для купівлі в ЖК «Новий дім на Котлова»?

У продажу залишилося тільки 40 квартир. Серед них однокімнатки від 32 м2, двокімнатки від 62 до 78 м2 і трикімнатне житло площею 121 м2. Мінімальна ціна квадратного метра, на яку варто орієнтуватися, — 15 900 гривень.

Інвесторам «ЖК на Котлова» забудовник також надає безвідсоткове розтермінування на квартири строком до 12 місяців. Мінімальний стартовий платіж — 20% від вартості нерухомості.

Сайт ЖБК «Новий дім»: noviydom.kh.ua